2737
2734
عنوان

خداحافظ نینی سایت

124 بازدید | 5 پست

دلم گرفته دوست دارم دیگه نیام ،حذف اکانت نمیکنم ولی شاید هر دو س هفته ی سر بزنم خودم دوست دارم کاملا نیام دیگه نمیدونم طاقت میارم یا ن این سایت بیشتر نگرانی بهم اضافه کرد در مورد شوهر خیانت مریضی های بچه ها و...احساس میکنم روز هایی ک اینجا نبودم بهتر بود

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

اخی

عزیزم 

برو هرجوری که فک میکنی به نفعته رفتار کن 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

یاد فردوسی پور افتادم😁

خداحافظ جام جهانی

خداحافظ برانکو

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من كاربر قديمى هستم بارها ترك كردم ولى بازم اومدم 

٤ سال نيومدم ولى الان مدتيه از تنهايى بازم اومدم سراغ نينى سايت 😄

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز