2737
2734
عنوان

عوض شدن اخلاق خانواده همسر...

193 بازدید | 8 پست

از کل هفته یک روز میان کمک که بچمو نگه دارن. از امشب میان تا فردا عصر چون شهرمون یکی نیست ولی نزدیکه تقریبا. حالا امشب پدرش هر چی تونست به همسرم توپید،،،،،،شما از عهده زندگیتون بر نمیاین،،،،،،مارو میندازین تو سختی،،،،،،،، خدای من شاهده خیلی دوس داشتن یه روز بیان پیش بچم حتی یه مدت نمیگفتم دلتنگش بودن،،،،،،نمیدونم امشب چش بود؟؟؟؟؟؟ من حدس میزنم چیزی خورده بود،،،،،، من که به بهانه خوابوندن بچم از اطاق در نیومدم....... کلا منتظرم بچم زبون باز کنه بزارمش مهد.........دلمو شکوندن خیلی......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما شاغلی؟

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻
2731

یعنی میان چه کاری انجام میدن تو دوروز انقدر منت میزارن بعد مگه نمیان پسر و نوه شون و ببینن چه عجیب 

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves

وا مگه ازشون خواستین بیان که اینجور میگن؟؟؟هزاری هم همه اطراف ادم باشن سختی بچه داری برای مادره الکی منت نگه ندار رو سرت مودبانه ازشون بخواه نیان دیگه به بهانه نگهداشتن بچه حالا دید و بازدید بحثش جداست

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738