2733
2734
عنوان

شکایت از موبایل فروشی کلاه بردار کجا باید برم

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 17 پست
دست دو نیست فاکتور دارم فروشگاهی هفته پیش ریجستری شد  اخه نه فشار آمده نه ضربه دیده

جلوی خودت ریجستری کرد یا گفت ریجستری کردیم از قبل،اخه آیفون ۶sنوش نیست بعد از این همه سال از تولید و توضیعش،اگه باشه هم رفرش شده های دبی،بعدا ابن فروشنده های موبایل انقدر آدم های زرنگین که فاکتورو یجوری میبندن که فردا اصلا دستت به جایی بند نباشه متاسفانه

🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام ببخشید من یه سری لوازم جانبی از موبایلی پاتریس اقای دیانت اصفهان تو خیابون احمد اباد  خریدم متاسفااانه تا تونسته گرون داده مثلا یه هندزفری ۲۰۰ تومنی فیک رو ب من ۶۸۰ هزار تومن داده یه گلس ۱۵ تومنیو ب من ۹۵ هزار تومن داده یه پاوربانک ۱۸۰ هزاریو ۴۸۰ داده😭😭😭 یه کابل ۲۰ تومنیو ۱۳۰ تومن داده یه دوتا تیکه دیگه هم هست  ....من اعتماد کردم و خرید کردم 

بعد خریدم درگیر کرونا شدیم و یه چند ماهی وقفه افتاد البته بهشون گفتم ک اینجوری شده ولی بعدبهبودی دیگه زیر بار نرفت و دستم ب جایی بند نشد خیلیییییی پشیمونم خواهشااااا قبل خرید قیمت بگیرید و ب حرف فروسنده اصلا اعتماد نکنید درسته من اشتباه کردم ولی با این وضعیت درامدا و خرجا خواهشا فروشنده های گرامی انصاف و وجدان داشته باشید .......