2733
2739
عنوان

کیسه اب ...

171 بازدید | 19 پست

سلام..

تاحالاکسی بوده تو اوایل بارداری ۳ماهه اول بگن آب اطراف جنین کم شده؟؟اگ بوده چکارکرده ک مشکلش حل شده.تو نت سرچ کردم خوردن مایعات زیاد تاثیرنداره وبیشترش سقطه😔😔😔

الان این مشکل رودارم ۱۱هفتمه 😔😔

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دقیقا دی ماه این اتفاق برام افتاد حالا نمیدونم شرایط شماهم عین من هست یانه نگفت آب دورش اندکسش چق ...

نمیدونم.شما چن وقتتون بود

نمیدونم.شما چن وقتتون بود

من توهفته ۱۲اینا رفتم واسه غربالگری همه چی نرمال بود ولی توهفته ۱۶رفتم برای اندازه دهانه رحمم گفت آب دورجنینت کم شده شده ۸شده بود به من گفتن برو آب ومایعات بخور سرم برام نوشت روزی ۱لیتر تا ۳یا ۴روز زدم تست آمینو شورم دادم که کیسه آبم سوراخ نبود خلاصه من آب دور جنین کم وکمتر شد باوجود سرم اینا چون نارسایی داشت جفتم حالا شما شاید فرق میکنه مشکلت بامن

2738
من توهفته ۱۲اینا رفتم واسه غربالگری همه چی نرمال بود ولی توهفته ۱۶رفتم برای اندازه دهانه رحمم گ ...

😔😔😔😔قراره فردا باز برم سونو....برم ی شهر دیه انجام بدم...خیلی سخته حال وروزام

😔😔😔😔قراره فردا باز برم سونو....برم ی شهر دیه انجام بدم...خیلی سخته حال وروزام

انشاالله که برای شما چیزی نیست همه یه مدل نیستن که کاش تست کیسه آبم بدی چون اگر خدایی نکرده سوراخ باشه با استراحت حل میشه غصه نخور انشاالله میری فردا سونو میدی میبینی سونو قبلیه اشتباه کرده اصلا

انشاالله که برای شما چیزی نیست همه یه مدل نیستن که کاش تست کیسه آبم بدی چون اگر خدایی نکرده سوراخ با ...

اسم تسته چیه 

اسم تست آمینو شور احساس خیسی اینا نداری؟ 

سلام گلم.رفتم دکترسونو انجام دادم ازسات۸صب تا۴ظهر خداخودش میدونه چی کشیدم.

دکتر گف این تست برات زوده چون قبلش ی دکتر دیه اسم این تست روگف برام.خداروشکر گف جنینت سالمه حالا باید شنبه برم ان تی.....ممنونم ازت😍❤❤❤❤

سلام گلم.رفتم دکترسونو انجام دادم ازسات۸صب تا۴ظهر خداخودش میدونه چی کشیدم. دکتر گف این تست برات زود ...

خداروشکر عزیزم انشاالله که مشکلی نیست وصحیح وسلامت نی نی تو بغل میکنی برا منم دعاکن ممنونم ازت

2706