2737
2734

سلام مامانای گل من دومین بارداریم هست که به صورت فوق العاده ناخواسته بوده یه دخمل خوشگل دارم به نظرتون این نینیم جنسیتش چیه؟؟ پاهام خیلی داغ میشن ولی شکمم سرده تست جوش شیرین کف نکرد سوزن هم سیاه نشد کلم قرمز هم یبار ابی شد و یبارم بنفش اولین سونو ضربان قلبش۱۴۲ بود و توی سونو nt جنسیت رو نگفت ولی ضربان قلبش۱۵۷ بود الان ۱۵ هفته هستم اوایل فوق العاده ترشیجات دوست داشتم و از شیرینی متنفر بودم ولی الان شیرینی هم میخورم بیشتر سمت چپ میخوابم پاهام جدیدا موقع خواب میگیره البته پای راستم بیشتر پهلو ندارم و شکمم تیزه گاهی اوقات حس میکنم که تکونایی توی سمت چپم احساس میشه نمیدونم حرکت نینیه یا نه بندرت هم سمت راستم حس میکنم توی اولین سونوی ۷ هفته نی نی سمت راست بود ولی توی ۱۳ هفته سمت چپ بود بنظرتون نی نی من چیه؟؟؟

به این چیزا نیست اصلا.ولی واسه فان حدس میزنم پسر باشه.هودت چی دوست داری؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسر

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.

اسی انگار دوس داری پسر باشه...؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738

تاریخ تولدت بگو و آخرین باری که پریود شدی چه ماهی بود 

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت

ربطی به این چیزا نداره اما منم دومین بچم خداخواسته بود این حالت هارم داشتم نی نی دختر بود 

معمولا خداخواسته ها دخترن😊

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2706