2733
2734
عنوان

شوهرم و زنگ زدناش......

931 بازدید | 31 پست

کارش جوریه که اکثرا ماموریته....بعد موقعی,که سر کارشه و در ماموریت ; هر ساعت یکبار یا دوبار زنگ میزنه ;اونم تصویری…نه حرفی نه محبتی نه کلام عاشقانه ای نه ابراز دلتنگی.....هییییییچ....فقط برای اینکه آمار دقیق بگیره ببینه کجام و چیکار میکنم....مشکلی ندارم من با زنک زدنش....فقط چون رسما داره تعقیبم میکنه حالمو بهم میزنه....خودمم نه اهل رفت و آمدم...نه جایی دارم به اونصورت برم....نه کسی دارم بیاد....هر از گاهی فقط با دخترم میرم یه خرید یا یه پارکی پ ...برمیگردم خونه....بدم میاد حس کنم کسی دایم داره منو میپاد....متنفرم....دو روزه تو خونه دارم نظافت میکنم;طوری که از,پادرد توان راه رفتن نداشتم;بعد ساعت هشت اینا بود;دیدم شیر دخترم تموم شده;رفتیم شیر بگیرم;بعد یه اسباب بازی خواست ازم;تا برسیم اسباب بازی فروشی شد نه و دوباره زنگ زد تصویری....اونجا بهم میگه واسه چی این وقت شب بیرونی?!زود برو خونه از,خونه تصویری,زنگ بزن!صداشم میبره بالا!حالا تیپ و قیافمم داغون خسته.....بهم برمیخوره این طرز رفتار و حرف زدنش!من خودم یه شغل مهم دارم که فعلا بخاطر بچم نمیرم! دوست ندارم کسی اینجوری تو منگنه بزارتم!جالب اینجاست حرفاشم ضد و نقیضه…تازگیا هی میگه میخوام اقامت یه کشور اروپایی رو جور کنم با بچه بفرستمت مقیم اروپا شی...یعنی خودش نیاد...فقط منو دخترم!اینجا هم میاد ساعتی دو بار,تصویری تعقیبم میکنه!دیگه حالم بهم میخوره از,این رفتارش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عنوانت منو یاد این اهنگه انداخت

نصف شبی زنگ زدنات، بچگونه حرف زدنات چیزیو عوض نمیکنه😐😐😐

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2728

یعنی چی شکاکه چه رفتار زشتی و عجیبی داره ناراحت نشیا ولی اینجور آدما خودشون مشکل دارن عمییییق

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش

شاید تحت تاثیر دوستا و همکاراشه 

مثلا مدام از خیانت زناشون میحرفن

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738
خوبه که براش مهمید  روزانه صد نفر اینجا از بی توجهی مینالن

همسرش کنترلگره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

شوهر من که تا حالا بهم زنگ نزده من همیشه در حال زنگ زدن هستم بهش. فقط اگه چند ماهی یه بار پیش اومد زنگ زده یا کارت عابربانکش گم کرده زنگ زده میگه بگرد تو خونه ببین اونجاست یا نه . یا من بیرونم اون اومده پشت در کلید نبرده

2706