2737
2734
عنوان

ب نظرتون سوختن یانه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 62 پست
پیام نده شوهرم؟

نه بابا

هرچی باشه خواهرشه،نمیتونید که کلا قطع رابطه کنید

باز یه روزی چشمتون به هم میخوره،ولش کن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو همونی نیستی که دیروزم پست گذاشتی؟

بله عزیزم نمیدونی چقد حرصم میدن تمروز مادر فسادش زنگ زده ک زنت دیگه نیاری چن بارم تاکید کرده و گفته اون واسم غریبس نفرین ولعنتم بهشون 

وای چ خواهر شوهر بی ادب فضولی اه 

من خودم خواهر شوهرم ی سری داداشم با خانومش قهر بود منو مامانم انقد تلاش کردیم اشتیشون بدیم انقد ناراحت بودم نمیگم به طور کامل خوبم ن ولی تا اونجایی ک بتونم دخالت نمیکنم کاری ب کارشم ندارم ک ولی رابطمون خیلی خوبه 

البته من حس درونیه اون نسبت به خودم نمیدونم شاید از من بدش بیاد شایدم ن 🙊 البته دل ب دل راه داره حس همیشه دو طرفست...

2738
بله عزیزم نمیدونی چقد حرصم میدن تمروز مادر فسادش زنگ زده ک زنت دیگه نیاری چن بارم تاکید کرده و گفته ...

من دیروزم گفتم خواهرشوهرت شعور نداره ولی تو کشش نده

مادرش عصبی بوده یه چیزی گفته حالا باز خوبه شوهرت طرف توئه

دیگه بیشتر کشش نده و چیزی نگو بزار یه مدت بگذره خودشون آروم میشن میان منت کشی

دستمو ول نکن🤲🏻
وای چ خواهر شوهر بی ادب فضولی اه  من خودم خواهر شوهرم ی سری داداشم با خانومش قهر بود منو مامان ...

بدش میاد حتما هبچ موقع عروس خواهر شوهر مثل خواهرش نمیبینه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
وای چ خواهر شوهر بی ادب فضولی اه  من خودم خواهر شوهرم ی سری داداشم با خانومش قهر بود منو مامان ...

افرین ب شما که قلب پاکی داری متاسفانه کمتر کسی هس ک ذاتش خوب باشه درسته من باپروفایل جوابشو دادم ولی محترمانه بود ونخاستم دهن ب دهنش بذارم 

دم شوهرت گرم، به نطرم با توجه به شوهری ک داری فقط سکوت کن و لذت ببر

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

وقتی بخوای یه چیزی بگی ک بسوزه اول باید اعصاب خودتو داغون کنی پس بهترینش بی محلیه 

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

چقدر بد باهم حرف می زنید😕😕😕😕

ما قیامتم بشه بینمون حرمتارو نگه می داریم... 

بلاک کردم بلاک کرد پاکیدم پاکید دیگه چطور معاشره ایه؟؟؟ 

مگه بچه مدرسه ایا با هم قهر کردن؟؟؟

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2706