2737
2734
عنوان

ب نظرتون سوختن یانه؟؟

798 بازدید | 62 پست

بخاطرفتنه های خواهرشوهرم ک همش بی محلی میکردمنم خدافظی نکردم باهاش اونم پیام داد ک یادبگیرسلام خدافظیو منم باپروفایل گفتم خطرناکترین خوردنی دنیاگول ظاهرادماست ورفتارم بستگی ب برخوردت داره اونم گفت ریدم توقیافت عکس گه گذاشت!بلاکم کرد!مادرشم طرف دختزشو گرفت ومنت پذیراییش گذاش وگفت حق ندارم برم خونش،شوهرمم خوب فحششون داد خواهرعفریتش ازترس تلگرامشو پاکید ،ولی شوهرم گفت بذاروصل بشه ی پیام بدبهش میدم و بهش بگم زندگیموبهم میزنی حالم ازت بهم میخوره وبعد بلاک کنه،اینجوری خوب میسوزن؟پیامش خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد ارزش نداره ک بخاین باز کشش بدین

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

بخدا خیلی بهم تهمت زدن الانم بخاطر یه تهمت ک بهم زدن و باد کردن وبی محلی وادامه ی داستان

من ک واگذارشون کردم بخدا مخصوصا دخترش نفرینش کردم زندگیمو تلخ میکنن هربارمیرم دیدنشون اونم چی ماهی یبار

دعواش کنه بگه بار آخرت باشه،زیاد کشش ندین

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2738

من که سابقه مشکلاتت رو نمیدونم ولی وقتی خودت بد برخورد میکنی ، سلام خداحافظی نمیکنی و تو پروفایلت بهش توهین میکنی انتظار نداری که اونم برات عکس گل و بلبل بفرسته؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706