2726
حنای بی رنگ عطاری ها دارن من شنیدم با ماست مخلوط کنی ومثله ماسک به صورتت بزنی جوش رواز بین میبره وص ...

گلم ماست ک برای پوست چرب خوب نیست چون ک چربی داره البته من این و رو پوست خودم امتحان کردم و چند نفر دیگ ک پوست مستعد اکنه داشتن ماست خوب نیست

من سدر خريدم با اب قاطي ميكنم خميري شد ميزنم زودتر جوشام خوب ميشه

عزیزم نزن اشتباه منونکن منم چندماه زدم ولی چون واسه تقویت موخوبه صورتم پره موشد

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نزن اشتباه منونکن منم چندماه زدم ولی چون واسه تقویت موخوبه صورتم پره موشد

وا جدي؟اخه من يكساله ميزنم موهاي صورتم تغييري نكرده 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2728
من سدر خريدم با اب قاطي ميكنم خميري شد ميزنم زودتر جوشام خوب ميشه

فداااات😘😘

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
حنای بی رنگ عطاری ها دارن من شنیدم با ماست مخلوط کنی ومثله ماسک به صورتت بزنی جوش رواز بین میبره وص ...

😘😘😘

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
نمیدونم من که سیبیل چنگیزی شدم

خخخخخ نكنه هورمونات تغيير كردن؟

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
حنای بی رنگ با آب میزنین؟؟؟

نه عزیزم با ماست هفته دوبار

قبلش بخور بده ، یا بعد از حمام بذار در حد ۲۰دقیقه

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
2706