2733
2739

سلام اکثرا میدونین پسر من مریضه و پسوزیاریس حاد داره از 2 سالگی داره و پاهاش داغون شده و نمیتونه خوب راه بره و چون کورتونم میزنه با اینکه 5 سال و نیمشه نزدیک 40 کیلو شده و اینم باعث شده زانوهاشم ترک بزنه و کف دستاش و الت تناسلیش 

من دارو دادم پیش بهترین دکترا بردم از حسینی خواه بگیر تا ملکی و ..... 

راه درمانش رو خودم پیدا کردم من تازگی زایمان کردم و پسرم یکسره گریه میکرد وقتی به دخترم شیر میدادم و میگفت منم میخوام  و منم ناچار شدم چند باری به اونم شیر بدم و در کمال ناباوری دیدم تمام زخمهای پاش ریخت و کمتر شد چون شیرم جواب نمیداد برا خوردنش شبا کف پاش و رو زخماش مالیدم و الان از 100 درصد زخم 8چ درصدش خوب شده و کرم ثمین و کلوبتازولم میزنم 

هر کی خوب شد برا سلامتی بچه هام یه شلوات بفرسته 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

انشا الله قراره برم و به دکترشم بگم منتظرم 100 درصد خوب بشه و برنگرده تا به دکترش اعلام کنم باز اون بهتر میدونه تا مقاله کنه و به همه اطلاع بده 

هر کی میگه خوب شیر از کجا بیاریم من شیر خشک اپتامیل رو هم امتحان کردم و به کف پاهاش زدم چون میگن نزدیک ترین ترکیب به شیر مادره و اونم خوب بود ولی نه به خوبی شیر خودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارو شکر روغن زرد حیوانی هم واسه اگزما خوبه یه لایه نازک بمالی

هر چی فکر کنی من زدم پسوزیاریس به هیچی جواب نمیده هیچی بیماری خود ایمنیه 

2728

واقعا یعنی شیر خودت رو دادی بهتر شده ؟؟خدا کنه خوب بشه 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
واقعا؟انشالله که خوب خوب بشه. من خودم بعد زایمان مبتلا شدم..واقعا طاقت فرساست.

اگر شیر داری روش بمال بعدشم کرم ثمین ده درصد که مخصوص خود پسوزیاریسه بزن با کلو بتازول اینام بین کرمها جواب میدن  اگر نداشتی حتما وازلین بزن 

برا پسرم یه مدت زردچوبه هم جواب میداد یه مدت حنا میزدم پاهاشو سفت کرده بود وای که هر چی فکر کنی من زدم ولی دو روزه ترک میزد باز الان باشیر خوبه 

2738
واقعا یعنی شیر خودت رو دادی بهتر شده ؟؟خدا کنه خوب بشه 

اره خوب شده  من 4 ساله درگیر بچه ام هستم مخصوصا التش که زد دیگه بیچاره شدم ولی الان خوب شده خدا رو شکر 

ارامش داشتن هم بهترش میکنه. دکتر بمن گفت اجیل هم خوبه برات.

متاسفانه یچه من بیش فعال و عصبی هم هست چون خیلیا مسخرش میکنن تو پارک مادره میگفت به بچه ات بگو به بچم دست نزنه که وانگیره خیلی دلم شکست این بیماری که واگیر دار نیست همین طرد شدنا بچم رو عصبی کرده 

اجیل نمیتونم بدم 40 کیلویه چاقه 

اره خوب شده  من 4 ساله درگیر بچه ام هستم مخصوصا التش که زد دیگه بیچاره شدم ولی الان خوب شده خدا ...

خداروشکرررر 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
گلم در طب سنتی پسوریازیس کاملا درمان میشه البته برو استادشو پیدا کن...توی قم بهترینها هستن

من مشهدم اینجا همه دکترها بردم از حسینی خواه بگیر تا تبریزیان بی فایده است 

2706