2726

نمیخوام تو ظرف پلاستیکی بزنم

ظرف لعابی کوچیک هم ندارم

و اینکه بعد زدن مایه، چقدر باید تو جای گرم بمونه؟ 

💥Be the best of your own & Don't compare yourself with others 💥 

بعد از اینکه شیر جوشید زیرشو کم کن ۲۰ دقیفه رو حرارت باشه بعد خاموشش کن

پیرکس فکر کنم بهتره

تاوقتی بذار باشه که اگه سیخ کبریت عمودی بزاری داخلش نیفته سیخ

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر گرم کن بعد شعله رو خاموش ک کردی بزار ولرم رو گرم باشه چندقاشق ماست بهش بزن و کلی هم بزن درشو ببند تا ۲۴ ساعت بپیچون تو یه پارچه بزار یه گوشه گرم بمونه؛وقتی بازشم کردی بزار یخچال باز یه روز بمونه که سفت شه.

تو همه ظرفیم میشه من تو تفلونم زدم.

ولی تو لعابی و سطل بهتر بوده

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2728
شیر گرم کن بعد شعله رو خاموش ک کردی بزار ولرم رو گرم باشه چندقاشق ماست بهش بزن و کلی هم بزن درشو ببن ...

24 ساعت تو جای گرم بیرون بمونه؟ خراب نمیشه؟ 

💥Be the best of your own & Don't compare yourself with others 💥 

اول شیر رو بجوشن وقتی که شیر سر اومد شعله رو کمترش کن کمی هم بزن بعد از سر اومدن بزار یه ربع دیگه بمونه رو گاز.بعدش بزار کمی خنک بشه زیاد داغ نباشه یه قاشق ماست بریز ده دقیقه هم بزن اگه شیشه داری بریز خوب میشه توش یا گمج ...گمجم یچیز گلی هست تو شمال دارن نمیدونی دیدی یا نه....توی دیگ رویی هم خوب میشه اما تفلون رو امتحان نکردم اما در هر صورت ماست میشه بستگی به اون یه قاشق ماستت داره که خوب باشه