2703
2553
عنوان

هفته دهم بارداری و بی حالی و خستگی

1954 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

من هفته دهم بارداری هستم، به شدت بی حالم و خسته... به زور کارهای عادیم رو انجام میدم... حالت تهوع خیلی ندارم ولی از بوی همه غذاها بدم میاد در طول روز به زور فقط سه چهار تا لقمه غذا میتونم بخورم... گرسنه میشم ولی نمیتونم بخورم چیزی... فقط هم قرص فولیک اسید دکترم برام تجویز کرده... کیا اینطوری هستن؟ میترسم این غذا نخوردن برای بچه م ضرر داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم هفته ی دهم تمام این مشکلات شما بعلاوه ویار شدید دارم هفت کیلو از اول فروردین کم کردم قرصم یدوفولیک و د سه میخورم

خدایا شکر ک یکبار دیگه حس زیبایی مادری رو ب من بخشیدی ،بنیتا و لیانا ی عزیزم عاشقتونم

نترس منم مث خودت بودم حالت تهوع شدیدم داشتم بالا ام میاوردم و حتی تو سه ماه اول۵کیلو کم کردم

اما الان بهترم راحت میتونم غذامو بخورم

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2714
د س رو‌دکتر براتون تجویز کرده بود؟

بله تو چکاب اولیه مقدارش پایین بود روزی یه دونه تا یک ماه و بعدش دوباره باید از بدم

خدایا شکر ک یکبار دیگه حس زیبایی مادری رو ب من بخشیدی ،بنیتا و لیانا ی عزیزم عاشقتونم
2706