2733
2734
عنوان

اگه مادرشوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1426 بازدید | 94 پست
اخه اونقدری که من براش کار میکنم جاریم نمیکنه بزار مثال بزنم اگه یه کاری و جفت مون بکنیم کار کردن او ...

بیخیال بابا

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
شاید از شوهر تو پرسیده بزارم عکس شماهارا گفته نه شاید از شما عکس نداره😂

نه اصلا دلم نمیخواد عکس من و بزاره فقط برام سوال پیش اومد باتوجه به رفتارهای گذشته اش

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا جاریت اینجاها نمیاد ازش بد بگه اونم دوسش داره 

منم بد مادرشوهرمو نگفتم اگه تو تایپیک هام ببینی 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
خب جاريتو بيشتر دوس داشته باشه  چيه مگه؟؟؟ شما نميتوني كسي رو مجبور كني شما رو بيشتر دوس داشت ...

بله حرفت درسته برام سوال پیش اومد 

2731
تو هم عكس مامانت بذار  مامانت در كنار شوهرت   بذار رو گوشي خودت ياگوشي شوهرت   ...

نه من دوس ندارم اینکارو بکنم چون میفهمه برام مهم بوده بزار فکر کنه اهمیت ندادم

میگه بچه هامو یه اندازه دوس دارم

😒😒😒یه چی میگه

اگه راس میگف عکس دوتا پسراشو باهم میذاشت

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738
منم بد مادرشوهرمو نگفتم اگه تو تایپیک هام ببینی 

مخصوصا اینو گفتم دخترم که جای اینکه به این چیزا فکر کنی وبرا خودت بزرگش کنی کاری کن که نگفته خود مادر شوهرت عکس تو رو بزاره محبت ارتباطی هست که از دل به دل راه داره چه به زبون بیاری چه نیاری 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
مخصوصا اینو گفتم دخترم که جای اینکه به این چیزا فکر کنی وبرا خودت بزرگش کنی کاری کن که نگفته خود ماد ...

به خدا محبت میکنم تو خونه اش همش کار میکنم یعنی از اون عروس ها نیستم فقط میان میخورن میرن 

اینکه برات مهمه نشونه‌ی خوبی نیست ها.. احتمالا کلی بیش از حد خودت مایه می‌گذاری که توجه و محبت به دست بیاری و هر کسی این کارو بکنه حتما یه روزی می‌خوره توی ذوقش.  در مورد تیپ مهرطلب مطالعه کن و اگر ویژگی این تیپ شخصیتی بهت می‌خوره سعی کن خودت را اصلاح کنی که بتونی همیشه شاد زندگی کنی. شاید هم اصلا این مشکل را نداشته باشی ولی ضرری نداره یک کم مطالعه کنی و اگر این مورد بود خودت را اصلاح کنی. تیپ مهرطلب خیلی صدمه می‌خوره...

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

مادر شوهر من غذا درست میکنه واسه عروس داداشش میفرسته من که طبقه بالاشمو حساب نمیکنه😏😏 این که جاریته باز قابل تامله

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
به خدا محبت میکنم تو خونه اش همش کار میکنم یعنی از اون عروس ها نیستم فقط میان میخورن میرن 

خدا جای حق نشسته گذشت زمان همه چیزو برا همه ثابت می کنه / درود به تو 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
2706