2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خيلي خيلي محيت ميكنم به طرز افراط گونه ....با نامزد سابقم همين بودم با الاني هم  همينم ...نامزد الان من رفتار و أخلاق و ظاهر و شرايطش كاملا ايده آل منه  ولي جديدا حس ميكنم به خاطر اين رفتار من داره پر رو ميشه

نامزد من شرايط  ماليش خوبه ...ولي اون دختر توقعات فضائي داشته مثل خونه ي شخصي تو بهترين نقطه شهر با حياط خيلي بزرگ و استخز چون شوهر خواهرش اين مدلي بوده ... و اون دختر و مادرش خيلي نامزدم رو تحقير ميكردن  به خصوص وقتي شوهر خواهرش بوده جلو اون خيلي بيمحلي ميكردن

2738

ولي اينجور معلومه كه نامزدم هر كار ميكزده تا اون رو راضي كنه ...كاري كه با من نميكنه با توجه به اين كه من بينهايت تحسينش ميكنم ...عشق ميدم... خانوادم با احترام باهاش رفتار ميكنن حتي مامانم ميپرسه هي چه غذائي دوس دارين ...حرف پول اصلا نزديم 

يعني نه سرد روش زياد شده به طور عاميانه بخوام  بگم....اول من از اون دختر ١٠ سال سنم كمتره به گفته همه زيبا ترم ...اخلاقم عاليه كه خود نامزدم هم ميگفت ...و اعل خونه داري اشپزي هستم كه اون اصلا نبوده ...درس خونده ام كارخوب خواهم داشت 

2706