2726
عنوان

مادرشوهرم دلمو خون کرده

851 بازدید | 53 پست

انگشتهای دستم بخاطر اگزما نازک شدن و اب بهشون میرسه خیلی  خشک میشن هرباریه چیزی میگه 

امشب میگفت تو خونه پدرت کار نمیکردی اینجا دوتا تیکه ظرف شستی عادت نداشتی

منم گفتم هرجی اونجا نشستم اینجا تلافی کردم(منظورم این بود ازبس بشور و بساب کردم واسه تو که شب وروز خونه ماهستی)میگه اره دیگه با دست لباس میشوری ظرف میشوری بایدم اینجور بشن

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

ميگفتي اره ديگه دختر خونه كه كار نميكنه😌

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو همه جی سرک میکشه داشت رسیدهای خریدمونو نگاه میکرد من اومدم زود رفت نشست منم برداشتم رسیدها رو میگه کجا میبری بیار ببینم چی هستن پول چی دادین

تو همه جی سرک میکشه داشت رسیدهای خریدمونو نگاه میکرد من اومدم زود رفت نشست منم برداشتم رسیدها رو میگ ...

میگفتی شوهرم در جریانه کافیه😏واقعا خیلی صبوری که تا الان نکشتیش با این طرز حرف زدنش

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

کاری ب حرفش ندارم

واسه دستات اول ی دستکش نخی دستت کن بعد دستکش ظرفشویی و چیز بشور چون مواد خود این دستکشا اگزما اوره

ی کرمی هست هلث نوشن شصت هفتاده فروشش نتورکیه اونا ک پنبه ریزن عالیه مخصوص اگزما و کاملا گیاهیه

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

من مادر شوهرم اينكارو كنه خوب جوابشو ميدم أصلا نميزارم تو زندگيم دخالت كنه 

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....

من میرم تو اتاق تلویزیونو کم میکنه امروز یهویی رفتم از اتاق بیزون دیدم گوش وایساده فکر کرده بود من دارم با تلفن حرف میزنم

دکترم گفت بخاطر شستشوی زیاد دستت اینجور شده 

يچيز خيللي طبيعيه بابا 

اهميت نده به اين حرفا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706