2726
عنوان

🍴چالش بخور و نمیر 😁😁😁 روز ششم 🍴

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 24 پست

نوش جان 

نت عاشق گوجه و بادمجونم. بچه هامم دوست دارن. شوهرمم خیلی دوست داره. ماهی یکی دو بار درست میکنم برای شام. کشک هم میزارم معمولا 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوش جان  نت عاشق گوجه و بادمجونم. بچه هامم دوست دارن. شوهرمم خیلی دوست داره. ماهی یکی دو بار د ...

زنده باشی 

آره واقعا خوش مزه اس . حالا برعکس ما کشک دوست نداریم . خیلی کم تو آش شاید .بتونم اونم ماست میزنم . با اینکه کلسیم کشک خیلی بالاس و مفیده اما شوریش اذیتمون میکنه . 

پسرم شونزده سالشه . کوچیک که بود کشک خشک توپی دوست داشت . خرت و خرت میجویید😁

2728

عزیزم چرا شما هم ناهار درست میکنی هم شام؟؟؟؟ البته ی پیشنهاده هر چی خودت میدونی ولی گلم ناهار مثلا بادمجون داری خب زیاد درست کن ک ازش بمونه شامم بخورید اگه نموند سر دستی بخورید مثل نون پنیر هندونه اگه زرشک پلو درست کردی جوری درست کن ک شبم از همون بخورید چرا کل روزتو تو آشپزخونهه ای واقعا واسم عجیب بود!

عزیزم چرا شما هم ناهار درست میکنی هم شام؟؟؟؟ البته ی پیشنهاده هر چی خودت میدونی ولی گلم ناهار مثلا ب ...

ممنون که همراهمی .ناهارا خیلی مفصل نمیخوریم . ولی شامو ازم میخوان . اینم عاذت بدیه که اون چندین سالی که با مادرشوهرم اینا تو یک اپارتمان زندگی میکردیم نصیبمون شده .مجبور بودم طبق بزنامه اونا زندگی کنم و این دو ساله که مستقل شذم هم نتونستم اصلاحش کنم ‌ . اما سعی امو میکنم . 

الان روزای پاذشاهیمه .‌آشپزخونه نمیرم زیاد .‌ سالهای پیش پدرمو درآورده بودن . انقدر میخوردن و دستور میدادن که اینو بپز اونو بپز که نمیتونستم تکون بخورم . یا مشغوله تهیه وسایل بودم . یا طبخ . یا سرو . عمرم رفت خواهر . مزد دستمم قشنگ دادن بهم . 

کاری کردن که از آشپزخونه متنفرم .‌

ممنون که همراهمی .ناهارا خیلی مفصل نمیخوریم . ولی شامو ازم میخوان . اینم عاذت بدیه که اون چندین سالی ...

اخیییی عزیزممم ولی بلاخره الان مهمه ک خودت تنهایی کم کم سعی کن فقط ناهار درست کنی دیگه شامم خودتو درگیر نکن ما سیستم خونمون اینه ناهار هر چی بود شامم میخوریم اگه کم بود نهایتش یه تخم مرغی چیزی میزاریم کنارش ....موفق باشی خواهر گلم  😍❤