2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نه اصلا  فقط بعضي وقتا كه استرسم زياد بود واسه امتحانام قرص پروپانول مصرف ميكردم خيلي كم

ممکنه اهن بدنت کم شده باشه

چندتا ورق فروس سولفات بخر و صبح ها بخور

ممکنه کمبود کلسیم و ویتامین د هم باشه

چندورق کلسیم د روزانه بخر شب ها بخور با اب فراوون

موز هم پتاسیم بالا داره 

خرما هم اهن بالا

مصرفشونو بالا ببر

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
نه اصلا  فقط بعضي وقتا كه استرسم زياد بود واسه امتحانام قرص پروپانول مصرف ميكردم خيلي كم

مال همونه منم یه مدت بخاطر استرس دکتر بهم داد اگه نمیخوردم دستام میلرزید حدود شش ماه بعد قعطشون لرزش دستم از بین رفت

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2714

لرزش دست ممکنه هر علتی داشته باشه حتی اختلال کارکردی تیروئید بهتره بری پیش یه متخصص

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤