2733
2734
عنوان

منو شوهرمومادرشوهرم میرفتیم مسافرت مادرشوهرم جلونشسته بود بعد..

| مشاهده متن کامل بحث + 1936 بازدید | 88 پست
خدانکشتت گفتی تو تنهایی خفتم میکنن خندم گرفت

عزیییییییییزم😊😊😊😊ان شالله همیشه بخندی😄😄

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی عقله عزیزم.محل نده

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

خدا بکشه هر چی مادرشوهر تیکه انداز و عقده ای رو

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
فک کنم چون اعتماد به نفس پایینی داری

وای دقییییقااااا...کلا اینجوریم نسبت به همه شوهرم دیگه دق کرده بامن....چقدر باهوشی خواهر جااان👏👏👏

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
2738
پس مث همیم درکت می کنم 😢امشب دلم گرفت    

آره سخته واقعا.. من هیچوقت اون صحنه رو یادم نمیره.. خدا ب دلت آرامش بده خواهری😘😘

روح همه ی پدرای آسمونی شاد🌷🌷

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2706