2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه چه جالب نمیدونستم سردرد به معده ربط داره من ناراحتی معده هم دارم

حالت تهوع و سر درد و سرگیجه نشان ویروس و ایناست

یا استرس شدید.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2728
ان شاالله که موفق باشه حواست باشه بورس خیلی تجربه میخواد با همه ی سرمایت وارد نشو که اگه منفی خورد م ...

ممنونم عزیزم

انشالله شمام پر سود و موفق باشی 🌹

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
پس الان سکه بخریم؟

من هیچ پیشنهادی نمیدم چون نمیخوام مسئولیت و عذاب وجدان داشته باشم ولی در حالت کلی وقتی آمریکا ایرانو تحریم نفتی میکنه هم دلار تو ایران گرون میشه و هم طلا جهانی گرون میشه و هر دو عامل باعث گرون شدن سکه و طلا توایران میشه 

حالا خودتون میدونید شایدم با هم توافق کنند تحریما کنسل بشه 

2706