2726

اطلاع_رسانی# 🕪‍ 

سلام دوستان🙋

بچه هایی ک برا کنکور ۹۹ میخوان شروع کنن اگه نیاز به مشاور و برنامه ریزی داشتین میتونیم باهم همکاری کنیم که انشالله یه شروع پرقدرت داشته باشیم.

اگه مایل بودین بهم درخواست بدید.

فقط لطفا و لطفا اگ قصد مشاوره رو ندارید پیام ندید و وقت خودتون و بنده رو نگیرید چون متاسفانه زیاد ازاین موارد میبینم.ممنون میشم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه سوال دارم

خودتون رشتتونو دوست دارید پشیمون نیستید چون من خودم خیلی علاقه دارم دوران دبیرستانم درسم خوب بود اما متاسفانه ازدواج کردم سال اولم رتبم ۱۷ هزار شد انتخاب رشته نکردمموندم امسال امسالم باز مشکلاتی برام پیش اومد کلا زندگیم بهم ریخته میخوام از الان شروع کنم برای ۹۹

من یه سوال دارم خودتون رشتتونو دوست دارید پشیمون نیستید چون من خودم خیلی علاقه دارم دوران دبیرستانم ...

واقعتیش من اولش خیلی علاقه ای نداشتم صرفا چون درسم خیلی خوب بود همه میگفتن حیفه نری پزشکی اما الان ک درسامون به مباحث بالینی رسیده هرچندسخته ولی واقعا شیرینو جذابه و خوشحالم از اینکه اومدم این رشته و واسش تلاش کردم به هیچ وجه پشیمون نیستم

اگه شما علاقه داری مطمئن باش موفق میشی حتما تلاش کن واسه ۹۹ و با برنامه ریزی درست پیش برو...برنامه ریزی و نظم داشتن توی درس خوندن رمز موفقیته

عزیزم یک سوال داشتم  اگر کسی در دروس اختصاصی صفر صفر باشه میتونه درصاداشو تو این 14 ماه مونده ...

سلام عزیزم بله ک میتونه هنوز تا کنکور۹۹ کلی راهه حتما جای پیشرفت هست فقط باید خوب و بابرنامه بخونی همین

خب آخه خیلیا میگن کسی که خیلی ضعیفه برنامه دو ساله بریزه پزشکی میاره 

خب طبعا استعداد و یادگیری آدما باهم متفاوته و این جنبه با توجه به شناختی ک خودتون از خودتون دارین باید باشه..‌. 

ولی درهرصورت با یک برنامه ریزی خوب و تلاش زیااد این کار شدنیه ازنظرمن

من ۸ساله از درس فاصله گرفتم رشتم تجربیه..بنظرتون شهریور شروع کنم میتونم برسونم؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2706