2726

سلام چند روز پیام میدم که کسی بوده که بچه ی اولش پلی کیستیک بوده اما بچه ی دوم سالم کســــــــــــــــــــــــــــــــــی نیست که بچه ی اولش پلی کیستیک وفوت شده اما بچه ی دومش سالــــــــــــــــــــــــــم  

تا هفت ماهگی آنومالی ،،،انتی ،،،غربالگری انجام دادیم سالم بود ولی بعد؟هفت ماهگی پلی کیستیک وفوت شد سه تا انگشت اضافه داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو انومالی و غربالگری هم ممکنه بچه سالم باشه حتی ممکنه دو هفته قبل زایمان اینجور بشه یکی از علائمشم کم شدن آب دور جنینه چون جنین نمیتونه ادرار کنه ...هیچ راه تشخیصی هم نداره تو ماههای اول ....معمولا پدر و مادر سالمند کاملا اما فامیلند و جهش ژنتیکی باعث این مشکل میشه

بچه پلی کستیک کلیه داشت آب دورش کم بود با سوزن فشار بیرونش آوردن سه انگشت اضافه داشت

عزیزم احتمال اینکه بچه بعدیتون سالم باشه هست توکل بخدا تحت نظر دکتر باشین اونموقع که بچه نزدیکان ما اینجوری شد هفت هشت سال پیش بود الان علم پیشرفت کرده شاید از آزمایش ژنتیک بتونن تو ماههای اول تشخیص بدن

سلام عزیزم ،منم ۳ هفته پیش تو هفته ای ۱۶ سقط،کردم به دلیل پلی کستیک بودن هر دو کلیه جنین، تو هقته ۱۵ متوحه شدم با این که ان تی و سونو های قبلی هم کاملا خوب و سالم بود اما هم کلیه هاش پلی کستیک بود و بزرگ شده بود هم یه مقدار خیلی کم از مخچه جنین تشکیل نشده بود ، در ضمن من و همسرم دختر خاله پسر خاله هستیم و من یه پسر ۵ ساله سالم هم دارم 

Pregnancy Ticker