1147
1226

بیاید بگم راهنماییم کنید. و وایسید ببینید حق با کیه 

؟ 

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156

لایک کن گذاشتی

ممنون

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
8
1167

خوب کردی وقتی دعوا شده یعنی شعور و فرهنگ عروس داری ندارن پسراشم همون بدرد زیر خاک میخورن

ندیده حق با تو هست و تمام

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘

من بعد ازدواجم 5سال قبل طلاهامو دادم شوهرم که بده به برادرش باهاش کار کنه و زیاد کنه برامون. بعد خودم وهم شوهرم کار هم در کنار پولمون میکردیم و چند سال شب و روز ما عرق ریختیم. یک سال بود که کم کم میخواستن شوهرمو از کار برکنار کنن و هی اذیتش میکردن

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏

این جملات از اسم کاربریت بعیده؟؟

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           خدایاتو را شکر که امروز را به من فرصت زندگی دادی تا شکرگزار نعمت‌هایت باشم و از زندگی‌ام لذت ببرم.تو را شکر که هر روز نعمت‌های بیکرانت را وارد زندگی‌ام می‌کنی.تو را شکر که هر لحظه مرا به مسیر درست هدایت می‌کنی.تو را شکر که ایمان و باورم را روز به روز قوی‌تر می‌کنی.تو را شکر که هر روز از بی‌نهایت راه و از جایی که فکرش را هم نمی‌کنم به من رزق و روزی می‌دهی.تو را شکر که هر روز بهترین‌ها را وارد زندگی‌ام می‌کنی.
1241