1232
1247

برام سواله همه خوبن توفضای مجازی  یعنی من رفتم مطب دکتر خواستم درمورد دکتر وکارش از دوسه نفر بپرسم دیدم اصلا امکان نداره بشه با کسی حرف زد ازبس خودشو میگرفتن .🙄🙄🙄🙄ولی فضای مجازی همه مهربون  چراا؟؟

کاربری قدیم هستم 😧😧کاربری قبلیم ترکید😭😭😭

چون ادم ميتونه خودش باشه تو واقعيت ادما از مهربونيت سوء استفاده ميكنن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا اگه گيم اف ترنز رو ميدادن دست ايرج ملكي بهتر از اين تمومش ميكرد😐😐

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

والا من ب شخصه تو مجازی نامهربون تر از تو دنیای واقعیمم

ینی میخوام بگم ...تو دتیای واقعی واقعا مهربونم

خدایا ماچراانقد داغونیم 😕نت داغون ،قیافه پسراداغون.ماشینامون داغون ،قیافه پسرا داغون.آب و هوامون داغون ،قیافه پسرا داغون.شیرپرچرب داغون،قیافه پسرا داغون.  حالا اینارو ولش کن .😐  قیافه ی پسرارو گفتم ؟؟😕😃 لامصب اونو ک نگو داغونه داغونه دااااغوووووونه😂😂😂
8
شب بیدار شدم دیدم کاربریم ترکیده😐

ترکیدی تو ؟

چرااخه؟😲😲

خدایا ماچراانقد داغونیم 😕نت داغون ،قیافه پسراداغون.ماشینامون داغون ،قیافه پسرا داغون.آب و هوامون داغون ،قیافه پسرا داغون.شیرپرچرب داغون،قیافه پسرا داغون.  حالا اینارو ولش کن .😐  قیافه ی پسرارو گفتم ؟؟😕😃 لامصب اونو ک نگو داغونه داغونه دااااغوووووونه😂😂😂

آره دقیقا.تو مجازی همه عزیزم گلم میکنن.ولی تت  واقعیت نمیشه باهاشون حرف زد از بالا نگات میکنن.خدایا مجازی رو ازمون نگیر.

خاموش کن فانوس وابستگی ات را وقتی برای آدمهای امروزی خوبی وبدی یکسان است.بیش از حد (حوّا) بودن تاوان سنگینی دارد،وقتی آدمِ مقابلت(آدم) نیست.
والا من ب شخصه تو مجازی نامهربون تر از تو دنیای واقعیمم ینی میخوام بگم ...تو دتیای واقعی واقعا م ...

من اونروز رفتم وااای چقد خودشونو میگرفتن انگار چیه اه اه

کاربری قدیم هستم 😧😧کاربری قبلیم ترکید😭😭😭
1167
😐حرف سیاسی

اوف 

خطرناک بیده 😐🔫

1241