2410
2553
عنوان

بیاین باهم دیگه دوستانه حرف بزنیم و کمک بگیریم 💖

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 31 پست
چشم ابرو مشکی مو مشکی ...ای جان 😍 پر کلاغی ؟🙃 فازت چیه که ناراحت میشی ؟ خونسرد باشو ریلکس این ...

ووشششش فدای تو بشم اینقد خفنه حرفات 😂😂😍😍😍

رو چشششششمم

همینطوری که بخودت احترام نمیذاری میای توی تاپیکی که دوس نداری انتظار نداشته باش من احترامتو داشته باشم،نمک،بامزه،مزه پرون 😏😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ووشششش فدای تو بشم اینقد خفنه حرفات 😂😂😍😍😍 رو چشششششمم

چشمت بی بلا 😁

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
2720
من خیلی ناراحتم اعصابم ازبی پولی داغونه

یه چیزی بگو بتونیم کمک کنیم 😑

همینطوری که بخودت احترام نمیذاری میای توی تاپیکی که دوس نداری انتظار نداشته باش من احترامتو داشته باشم،نمک،بامزه،مزه پرون 😏😉

من چن روز با ی پسره چتیدم بعد شمارمو با اصرار گرف گف میخوام بزنگم باهات صحبت کنم من تا حالا با هیچ پسری صحبت نکردم و بیرون نرفتم بعد از صحبت کردنمون ک از تل پیام داد فهمید ک قلبم تند میزنه و استرس گرفته بودم بعد ازش پرسیدم با کسی قبل از من بود گف آره دوسال بودم با نوه عمم 

و متاسفانه ی اخلاق بدی دارم نمیتونم نسبت ب گذشت طرفم بی اهمیت باشم (همین جمله رو بش گفتم)

اونم ناراحت شد گف دختر پاکی هستی نمیخوام بهت صدمه بزنم من از اول قصدم دوستی بود و رف😞😞

2714
من چن روز با ی پسره چتیدم بعد شمارمو با اصرار گرف گف میخوام بزنگم باهات صحبت کنم من تا حالا با هیچ پ ...

وای عزیزم خداروشکر

خدا خیلی دوستت داشته که

کلاتو بنداز بالا 😍

اوووف منم  دو تامورد اولی مث شمام

خیلی بده دیگه خسته شدم

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
یه چیزی بگو بتونیم کمک کنیم 😑

چی بگم پول ندارم عینک بگیرم چشمام اذیتم میکنه چهارصدپول عینک میخوام. پامم پره توده چربی ریز شدع پول ندارم برم دکتر اصن نمیدونم چه دکتری باید برم غدد پوست ارتوپد داخلی چی

میدونی چه بلایی سر خودت میاری وقتی جواب نمیدی و خودخوری میکنی؟؟؟ حیف خودت نمیاد؟ خودتو اولویت قرار ...

خرم دیگه نمیتونم جواب بدم انقدر دلم میخواد هرکی هرچیزی گفت بشورم بنشونمش سرجاش ولی همین که میخوام جواب بدم ضربان قلبم میره رو هزار و بدنم شروع میکنه به لرزیدن

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
خرم دیگه نمیتونم جواب بدم انقدر دلم میخواد هرکی هرچیزی گفت بشورم بنشونمش سرجاش ولی همین که میخوام جو ...

دو بار اولش اینطوریه درست میشی باور کن

دو بار اولش اینطوریه درست میشی باور کن

همینکارو میکنم شایدم چون بعد دعوا خودمو میترسونم و میگم وای اگر این کارو میکرد چی ؟اگر اون کارو میکرد چی؟اینطوری ترسمو بیشتر میکنم دیگه هرکی هرچیزی گفت جوابشو میدم به قول خودت ناراحتم شد به درک

2706