2410
2553

یه فضای صمیمی واسه درددل حرفایی که توی واقعیت به کسی نمیشه گفت و...💖

همینطوری که بخودت احترام نمیذاری میای توی تاپیکی که دوس نداری انتظار نداشته باش من احترامتو داشته باشم،نمک،بامزه،مزه پرون 😏😉

اول خودم بگم اگه کسی می‌تونه با حرفاش یکم دلمو اروم کنه...

یه مریضی یه دردی که جدیدا مبتلا شدم اینه که اگه دوستم یا یکی که باهم خوبیم با یه دختر دیگه گرم بگیره من ناراحت میشم... مثلاً دختر عمم با عروس جدید عموم کلی گرم و اوکی من اصلأ امروز یه جوری بودم!!

خیلی حس حقارته واقعا غرور آدم پیش خودش له میشه!

دوس دارم واقعا دوس دارم اینطوری نباشم...

همینطوری که بخودت احترام نمیذاری میای توی تاپیکی که دوس نداری انتظار نداشته باش من احترامتو داشته باشم،نمک،بامزه،مزه پرون 😏😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از جواب دیگرانو دادن میترسم جوابشونو نمیدم و هی خود خوری میکنم و تا ۳ روز تو خودمم افسردگی هم دارم و مثل تو دوستام تا یکی میبینن میرن سمتش و منو ندید میبینند خستم از دست خودم دوست داشتم یه آدم دیگه ای میبودم 😔😔😔

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
غرور آدم با این چیزا له نمیشه  حسودیت میشه

نه نه بخدا دختر حسودی نیستم

شایدم چون دو سه ساله بخاطر درسم همش توی خونه بودم اینطوری شدم

2714
یعنی خیلی وابستشونی؟

نه کلا به کسی وابستگی ندارم

اصلا بیخیال امروز بچگانه بوده ناراحتیم😆

🌺دیروز و فردا با هم دست به یکی کرده اند، دیروز با خاطراتش مرا فریب داد و فردا با وعده هایش مرا خواب ...

💖💖💖👏👏👏👏👏👏

به دنیای آدما احترام بذاریم به عقایدشون به علایق شون

در دوستی رو به سمت آدما باز کن

کم پیش میاد حس خوب بدی، انرژی خوب نگیری 

دنیا رو سخت نگیر عزیزم تو هم با همه دوست شو و 

دوستانه رفتار کن

از جواب دیگرانو دادن میترسم جوابشونو نمیدم و هی خود خوری میکنم و تا ۳ روز تو خودمم افسردگی هم دارم و ...

میدونی چه بلایی سر خودت میاری وقتی جواب نمیدی و خودخوری میکنی؟؟؟

حیف خودت نمیاد؟

خودتو اولویت قرار بده محترمانه جواباشونو بده هرکیم ناراحت شد درک

به دنیای آدما احترام بذاریم به عقایدشون به علایق شون در دوستی رو به سمت آدما باز کن کم پیش میاد حس ...

عزیزم چقد قشنگ بود حرفت...💖

درست میگی

حتما تمرین میکنم

ممنونم واقعا 💖

چشم ابرو مشکی مو مشکی ...ای جان 😍

پر کلاغی ؟🙃

فازت چیه که ناراحت میشی ؟ خونسرد باشو ریلکس اینا روابط اجتماعی عادیه 

چرا اینقدر بعضیا الکی حساس میشن 🤔حسسساس نشو😘

مگه خودتو یه شخصیت مستقل و گرانبها نمیبینی 😏 دیگران حاشیه های تو محسوب میشن بخاطر اونا تو تعریف نشدی 😉 

تازه یه جوری میگی انگار نامزدت که با دختر دیگه ای گرم گرفته بهت برمیخوره 😂 دور از جوووون 😁

اونم بخاطر این مهمه که پای زوجیت وسطه و نامزد آدم شریک زندگیه 😌

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
2706