1147
1226
عنوان

مشاوره پوست و مو

273 بازدید | 54 پست

باسلام خدمت همه خانوما نی نی سایتی گل

بنده مشاوره پوست مو و مراقبتی و زیبایی هستم

محصولاتی که معرفی میکنم کاملا گیاهی و ارگانیک هستند و برای خانوما باردار بدون ضرر هستند تا تو دوران بارداری هم بتونند از خودشون و پوست زیباشون مراقبت کنند.

اگر سوالی بود خوشحال میشم تا راهنماییتون کنم.

مشاوره پوست

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

سلام عزیزم برای منافذ باز چه کاری باید انجام بدم؟

دراین زمانه بی هیاهوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا...برای این همه ناباور خیال پرست
1221
موهای خشک.... انواع روغن نمیخوام

برای موهای خشک اول باید روش شست و شو رو صحیح انجام دهید و بعد از شامپو مناسب با موهای خودتون شامپویی که گیاهی باشه و مواد شیمیایی کمی داشته باشه استفاده کنید 

مشاوره پوست
برای موهای خشک اول باید روش شست و شو رو صحیح انجام دهید و بعد از شامپو مناسب با موهای خودتون شامپویی ...

راسته میگن موها و با کتیرا بشوریم خوبه؟ چطوری؟ 

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
1167
جوشای عفونی  ک الان ی کوچولو جاشون لک قهوه ای شده  ی مقدار کوچولو هم فرورفته شده

در این مورد اول باید از داخل بدن پاکسازی رو شروع کنید و همزمان برای پوست هم پاکسازی کنید. اگر مایل باشید راهکار رو خدمتتون بگم

مشاوره پوست
فقط جای جوشه الان جوش ندارم

درسته ولی چون پوست شما مستعد جوش هست برای همین عرض کردم خدمتتون که از داخل باید پاکسازی بشه و البته فرمودید که به شکل لک و قهوه ای در امده

مشاوره پوست
درسته ولی چون پوست شما مستعد جوش هست برای همین عرض کردم خدمتتون که از داخل باید پاکسازی بشه و البته ...

اتفاقا اصلا مستعد جوش نیس 

من فقط ی بار تو سن بلوغ جوش زدم 

ک کاملا هم خودشون رفتن هم جاشون

ولی این چن سال پیش 

بخاطر سینوزیت جوش زدم

1220