2703
2553
عنوان

چرا ماادما اینقد نسبت به هم حسود شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 25 پست

جوابشو ندین 

نذارین انقد بهتون نزدیک شه 

ن هیچ چیزی نیست 

مامان منم سر من ن حالت تهوع داشته ن خونریزی و کلا هیچی 

خیالتون راحت

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باور کن من اگه جای تو بودم از حس خوشحالی بال درمیاوردم.. چون بنظرم خیلی خوبه ک دیگران ب ادم حسادت کنن قطعا چیزی داری ک اونا ندارن وگرنه حسادت نمیکردن.. من ک اینجور مواقع لذت میبرم و فقط یه لبخند رضایت میزنمو خودمو بچمو میسپارم دست خدا

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2456
چ جالب اجی منم از همه جاریاش لاغر تر بود البته اجیم لاغر نبود اونا خیلی چاقن خیییلی ...بعد مادر شوهر ...

چه خوب،یسریا چشم دیدن خوشی دیگران رو ندارن ،مثل جاری من

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤

ببین من فکر میکنم سوادم حداقل از جاریت ای بگی نگی بیشتره استرس تو بارداری سمه کسی که تهوع نداره الزاما دلیل نمیشه مشکل داشته باشه درس جنین شناسی داشتیم استادمون تعریف میکرد خانومی با ناراحتی از ناحیه لگن و شکم مراجعه کرده بوده بیمارستان سونوگرافی کردیم خانومه حامله بوده خودش نفهمیده بود فکر کن چقدر ادم شوووووت در ضمن پریود هم میشده و در استانه وضع حمل متوجه شده حامله است بچه اش هم کاملا سالم بوده شما اگر هم بچه ات مشکلی نداشته باشه که نداره با این استرس ها حداقل روی روح و روان بچه تلثیر سو میذاری 

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
2714
چه خوب،یسریا چشم دیدن خوشی دیگران رو ندارن ،مثل جاری من

دقیقا ...جلو ادم چرب زبونی میکنن از پشت براش بد میخوان

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

استارتر جان میذاشتی یه چن هفته بگذره بعد بارداریتو اعلام میکردی که حرفای دیگران اذیتت نکنه...منم یه جاری بدجنس دارم بخاطر اون وخواهرشوهرم که عروسش بچه دار نمیشه😟حالاحالاها نمیگم باردارم... بفهمن بارداری میخوان چه گلی به سرت بزنن😏

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘