2410
2553

من تازه باردار شدم و هفته نهم بارداریم تموم شده وخداروشکر هفته شش که رفتم سونو قلبش نرمال بود، حالا جاریم هروقت منو میبینه یه چیزی میگه که ته دلم خالی شه، مثلا امروز میگه اره من چندتارو دیدم که اولش سونو خوب بوده یهو بچه رشد نکرده اونم بدون هیچ علایمی، یایه روز میگه تو که تهوع نداری حتما بچه یه چیزیش هست یا یه بار میگه تو قیافت داد میزنه تحمل درد زایمان نداری ونمیتونی زایمان کنی خلاصه بااینکه خبرداره من ادم استرسی هستم باز بهم یه چیزی میگه حالا خودشم بچه داره، ولی درکل خونوادشون مشکل دارن در این زمینه، خود جاریم چندسال باردار نمی‌شده، یکی از ابجیاش کلا باردار نمیشه یکی دیگه سقط کرده، ولی هر چی که هست به نظر شما من که تاحالا نه خونریزی ولکه بینی وتهوع ودرد شدید نداشتم ینی یه طوریم میشه؟ علایمم فقط نفخ ودرد سینه اس، همش فک میکنم حتما منم بچم سقط میشه بدون هیچ علامتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اون‌ خانوم  سر تا‌ پا‌   انرژی‌منفی‌ هستش‌ ازش‌  دور‌  باش‌ چون‌ توی‌ زندگیت‌ تاثیر‌ میزاره‌    نزار‌ بیاد‌ خونت‌    

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

چ جالب اجی منم از همه جاریاش لاغر تر بود البته اجیم لاغر نبود اونا خیلی چاقن خیییلی ...بعد مادر شوهرش همش بش میگفت تو نمیتونی بچه دار شی ...حالا نگو رفتن دکتر شوهرش ضعیف بود بعدم ک تقویت کرد بچه دار شدن ..بعد مادر شوهرو جاریش همش میگفتن وااای تو عمرا بتونی طبیعی بیاری میمری...ما با این هیکلامون نتونستیم تو ک هیچی ...اجیم فک کنم ی ساعت نشد بچشو طبیعی اورد بچه ها اونا یکی ۳ کیلو بودن ب دنیا میومدن اجی من بچش ۴ کیلو بود ‌..همشون شاخ در اورده بودن خیلی حسودن ....یا ب خودم میگفتن تو اندامت بعد زایمان ب هم میریزه چون قدت بلنده چاق میشی گنده میشی ...ولی بعد زایمان عین اولم شدم همشون ۴ چشمی نگام میکردن 😂

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2714

جارى من كه ميگه فقط خودش مادر نمونه است 

انقدر تعريف ميكنه از يه سوپ درست كردن ساده و تربيت بچه 

خدا نكنه بچش بخوره زمين 

زمين و زمان و جمع ميكنه اب قند و اب طلا بهش ميدن 

من فقط نگاش ميكنم و ميخندم 

همچين ادم هايي رو نبايد بهشون اهميت بدى 

🧿

وقتی تو فضای مجازی از جمله همینجا بعضیا پیدا میشن حسودی میکنن و از فکر ادمی که اصلا نه کاری بهشون داره نه بهشون فکر میکنه چندین ماهه بیرون نمیان دیگه جاری که حق داره 😁

خیلی انرژی منفی داره، هرروز زنگ میزنه سرمنو میخوره ازبس غیبت مادر شوهرمو میکنه، بدبختی من شاغلم اون خونه دار، وقتم ندارم اینقد بشینم گوش بدم، کاش حرف مفیدم بزنه همش حرفای مسخره وغیبت خونواده شوهر، چون جاری بزرگه ومن یکی دوساله که عروسشونم میخواد نظرمنو عوص کنه، بدبختی مادر شوهر، عمه ی من میشه منم میترسم چیزی بگم این جاریم بگه اره تو پشت عمتی، یه جاهایی بهش حق میدم ولی اینجوری که فکر وذکر جاریم اونا هستن وکلا موج منفی میده دلم براخودشم میسوزه که داره خودشو داغون میکنه، حالا جالب اینه وقتی اونا رو میبینه اینقد میخنده بعدش به من زنگ میزنه که اره تو هم دیدی اونجا چکار کرد فلان کرد، در حالی که من خودم واقعا پشت وروم یکیه ناراحت باشم میگم خوشحال باشم میگم

الکی حرص نخور.

اونم میدونه نقطه ضعف باردارا چیه هی همونو میگه.عجب آدمیه ها

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40