2726
عنوان

ترس از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 37 پست

عزیزم پایینتو برات پاره میکنن بعدش با بخیه میدوزن بهم 

همه جا همین کارو میکنن دیگه نمیذارن بچه خودش دنیا بیاد 

و میگن انقد ادم عضلات شکمش درد داره ک درد پاره کردنو حس نمیکنی 

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
همون بعدزایمان سرپاشدم .من خودم انقد کارداشتم اصلا وقت استراحت نداشتم وبه کارام میرسیدم . همون روزم ...

من از طبیعی نمیترسم فقط چون بعدش تنهام میترسم نتونم به نینیم برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از طبیعی نمیترسم فقط چون بعدش تنهام میترسم نتونم به نینیم برسم

اتفاقا چون طبیعی باشی راحتترمیتونی به نینیت برسی ولی سزارین واقعا کمک لازم میشی .

من خودم بعد زایمان رفتم بیمارستلن برای زردی بچه ۲روزم اونجا بودم قطعا سزارین بودم خیلی خیلی مشکل میبود برام 

من ۳۶هفته به علت خونریزی مجبوربه زایمان شدم ‌ کلا۲ونیم ساعت 

بچه نرفت تو دستگاه؟ یا مشکلی براش پیش نیومد؟ با اون وضعیت خونریزی چرا سریع سزارینت نکردن؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2728
عزیزم پایینتو برات پاره میکنن بعدش با بخیه میدوزن بهم  همه جا همین کارو میکنن دیگه نمیذارن بچه ...

یا  خدا. از همین میترسم. حالا قرار به دوخت و دوزه همون سز بهتر نیس؟؟!؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
بچه نرفت تو دستگاه؟ یا مشکلی براش پیش نیومد؟ با اون وضعیت خونریزی چرا سریع سزارینت نکردن؟

نه نرفت تودستگاه خداروشکر سالم بود وهمه چیش اوکی بود.

ازاین دستگاه ضربان قلب و...وصل کردن همه چیش خوب بود گفتن میتونی طبیعی زایمان کنی 

عزیزم درسته طبیعی سخته...البته بستگی به بدن هرکسی داره بدن هرکس یه فرمه تحمل درد هرکس یه جوره یکی میگه طبیعی وحشتناکه یکی میگه‌من دهانه رحمم ۴ سانت بود نفهمیده بودم مونده به خودت...فقط اینکه بگم طبیعی طبیعیه!!!بدون هیچ عوارضی اینکه میگن افتادگی رحم میاره ربطی به طبیعی نداره عوارض دوران بارداریه اینکه میگن ببخشید گ.ش.ا.د.ی میاره ینی اینهمه بازیگرا و مدلای هالیوودی که انقد اندامشون براشون مهمه چرا رفتن طبیعی چون به این درک رسیدن طبیعی چقد برا بدن مادر مفیده اونموقع میگفتن ما مدلیم بازیگریم نمیریم طبیعی که انداممون خراب نشع قطعا اونا جهان سومن و از ما خیلی جلوتر متاسفانه الان دکترا بخاطر اینکه امار جراحیشون بره بالا و خانما بخاطر ترس و باکلاس شدن میرن سزارین و نمیدونن چه بلایی سر خودون و بچشون میارن مگه امپولی که میزنن تو استخون نخاع درد نداره؟نگه ۷ لایه شکمو میبرن بعدشم عین درگونی میدوزن معلوم نیس مثانرو دوختن روده رودرو دوختن کلیه مگه به این راحتیا درست میشه؟

بعدشم سزارین بچرو زود درمیارن وقتی هنوز دستگاه تنفسیش کامل نشده!!!!بعدا کلی مشکل براش پیش میاد ولی طبیعی هرموقع بچه کامل شد خودش میاد بعدم تا ۵ سانت تحمل دردا خوبه ینی قابل تحمله عین درد پریود شدید ینی چیزی نیس ادم هوااااار بکشه...بعد ۵ سانتم که میری بیمارستان اونجا کلی ماما هس دکتر هس روشای اسون کردنو روت امتحان میکنن قدیم نیس که...بعدشن بعد ۵ سانت نتونی تحمل کنی میگی امپول اپیدورال میزنن بیحس میشی بقیه ۵ سانتم بدون درد میفهمی تموم میشه!!