2703
2553
عنوان

ترس از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 37 پست
من ۱۴روزه طبیعی زایمان کردم‌سخته وقزعا درد داره ولی بعدش راحتتره 

چند هفته زایمان کردی؟ وزن بچت خوب بود؟

منم درد نامنظم دارم خیلی ترسیدم

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
🌺راهکارهایی برای سالم و جوان نگهداشتن ناحیه تناسلی تمرینات کگل باعث تقویت عضلات واژن می شود. ...

ممنون عزیزم.

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

من سز بودم فرداش بلند شدم و کارهامو انجام دادم البته درد و سوزش داشتم ولی قابل تحمل بود

دوستم طبیعی بود تا دو ماه تو رخت خواب بود

بدن هر کسی متفاوته 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

طبیعی عالیه

دردش قبلش ولی نی نی بدنیا اومد خوبی

عزیزم ترس طبیعی بیشتره افراد هم که درد زیادی می کشن چون تمرکزشون روی درد و ترس از بیشتر شدن درد و کم توانی خودشون دارن درحالیکه باید با شمردن عدد و نفس های عمیق ذهنشان رو منحرف کنن

وقتی معاینه لگن بشی دکترت میگه مناسبه یا تنگه و میتونی روش زایمانت رو مشخص کنی پس نگرانی نداره

راه های زیادی هم هست درد طبیعی رو کم کرد از ورزش گرفته تا روشهای بدون درد مثل اپیدورال و ...

2714
من ۱۴روزه طبیعی زایمان کردم‌سخته وقزعا درد داره ولی بعدش راحتتره 

چطور بود؟ زودتر از موعد زایمان کردی؟ چقدطول کشید روند زایمانت؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
من همش به خوم میگم منم میتونم،مطمئن باش اگه سز خوب بود ادمای معروف هم سز میکردن،حتی عروسای خانواده س ...

خودمم قلبا طبیعی دوست دارم. ولی از گشادی واژن و پارگیش میترسم

من دوقلودارم خیلی سوال دارم

بارداری الان؟ 

چند روز بعد سرپا شدی؟ بعد طبیعی راحت در حد حموم و دستشویی میتونسی بری یا نه

همون بعدزایمان سرپاشدم .من خودم انقد کارداشتم اصلا وقت استراحت نداشتم وبه کارام میرسیدم .

همون روزم ک اومدم خونه حموم رفتم دسشوییم میشه رفت ولی من خودم میترسیدم ازبخیه هام احتیاط میکردم

2706