2733
2734
عنوان

ترس از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 37 پست
من ۱۴روزه طبیعی زایمان کردم‌سخته وقزعا درد داره ولی بعدش راحتتره 

چند هفته زایمان کردی؟ وزن بچت خوب بود؟

منم درد نامنظم دارم خیلی ترسیدم

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
🌺راهکارهایی برای سالم و جوان نگهداشتن ناحیه تناسلی تمرینات کگل باعث تقویت عضلات واژن می شود. ...

ممنون عزیزم.

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

من سز بودم فرداش بلند شدم و کارهامو انجام دادم البته درد و سوزش داشتم ولی قابل تحمل بود

دوستم طبیعی بود تا دو ماه تو رخت خواب بود

بدن هر کسی متفاوته 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

طبیعی عالیه

دردش قبلش ولی نی نی بدنیا اومد خوبی

عزیزم ترس طبیعی بیشتره افراد هم که درد زیادی می کشن چون تمرکزشون روی درد و ترس از بیشتر شدن درد و کم توانی خودشون دارن درحالیکه باید با شمردن عدد و نفس های عمیق ذهنشان رو منحرف کنن

وقتی معاینه لگن بشی دکترت میگه مناسبه یا تنگه و میتونی روش زایمانت رو مشخص کنی پس نگرانی نداره

راه های زیادی هم هست درد طبیعی رو کم کرد از ورزش گرفته تا روشهای بدون درد مثل اپیدورال و ...

2738
من ۱۴روزه طبیعی زایمان کردم‌سخته وقزعا درد داره ولی بعدش راحتتره 

چطور بود؟ زودتر از موعد زایمان کردی؟ چقدطول کشید روند زایمانت؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
من همش به خوم میگم منم میتونم،مطمئن باش اگه سز خوب بود ادمای معروف هم سز میکردن،حتی عروسای خانواده س ...

خودمم قلبا طبیعی دوست دارم. ولی از گشادی واژن و پارگیش میترسم

من دوقلودارم خیلی سوال دارم

بارداری الان؟ 

چند روز بعد سرپا شدی؟ بعد طبیعی راحت در حد حموم و دستشویی میتونسی بری یا نه

همون بعدزایمان سرپاشدم .من خودم انقد کارداشتم اصلا وقت استراحت نداشتم وبه کارام میرسیدم .

همون روزم ک اومدم خونه حموم رفتم دسشوییم میشه رفت ولی من خودم میترسیدم ازبخیه هام احتیاط میکردم

2706