2737
2734
عنوان

ترس از زایمان طبیعی

272 بازدید | 37 پست

دوستای خوبم سلام.

من هفته سی و چهارم. و سونو گفت سر بچه پایینه. 

بنظر شما چیکا کنم؟ طبیعی یا سزارین؟

اصلا نمیدونم . بشدت سردرگمم. تجربه هاتونو بگید لطفا. شاید بدردمون بخوره. 

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عین تو

ولی طبیعی فقط خوبیش اینه ک بعدش خیلی راحت و خوب و سرحالی

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2731

دردش ولی....

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2738

خب سزارین همون موقع ادم ب مرگشم راضی میشه

ولی فقط همون روزه 

و برای سلامت جسمت خیلی هم خوبه 

ولی سزارین درد نداری بعدش کمر درد و درد بخیه داری و دیگه اون ادم قبل از زایمانت نمیشی 

اگه استانه ی تحمل دردت بالاس طبیعی بهتره 

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 

🌺راهکارهایی برای سالم و جوان نگهداشتن ناحیه تناسلی

تمرینات کگل باعث تقویت عضلات واژن می شود.

در اوایل دهه سوم زندگی ممکن است، چربی لب بیرونی و تپه ونوس (بافت چربی بالای لب‌ها) از بین برود. این مناطق شروع به از دست دادن حجم می‌کنند.

✨برای شتشوی واژن مواد پاک کننده ملایم استفاده کنید

شستشوی مدام لب‌های واژن غیرضروری است و بهتر است از پاک کننده‌های ملایم برای شستشو استفاده کنید، نه صابون‌های تند که باعث خشکی و تحریک بافت لب می‌شود.

✨ مدام تغییر وزن ندهید

اگر مدام وزن اضافه و کم کنید، واژن‌تان تغییرخواهد کرد. هرچه نوسانات وزن‌تان بیشتر باشد، این ناحیه بیشتر دچار کشش می‌شود. حفظ وزن سالم اهمیت زیادی دارد.

✨دوچرخه سواری طولانی مدت باعث آسیب ناحیه تناسلی زنان می شود

-- مدت طولانی دوچرخه سواری نکنید

اصطکاک مداوم بدن با صندلی می‌تواند باعث کشش لب‌های واژن شود، به خصوص اگر لب‌های بیرون به طور طبیعی بزرگ باشند.

-- مراقب عضلات کف لگن باشید

محاسن کگل (ورزش‌هایی برای تقویت عضلات حمایت‌كننده مجرای ادراری، مثانه، رحم، راست روده (ركتوم)، مقعد و واژن در کف لگن هستند)  هرچه واژن تنگ‌تر باشد، رابطه جنسی بهتر خواهد بود. اما این احتمال وجود دارد که، در این زمینه اشتباه کنید. زنان این عضلات را به اندازه کافی نگه نمی‌دارند. گفته می‌شود بهتر است، عضلات کف لگن‌تان را برای ۵ ثانیه نگهدارید و رها کنید و این کار را ۱۰۰ بار و سه بار در روز انجام دهید. اگر به نظرتان زیاد است، می‌توانید بخشی از آن را هنگام رابطه جنسی انجام دهید.

✨ از نظر جنسی فعال باشید

این اتفاق در هر صورت برای واژن می‌افتد، بنابراین اگر آن را تحریک نکنید و جریان خون را به این منطقه افزایش ندهید، بافت و عضلات این ناحیه تغییر می‌کند. جریان خون برای ایجاد لذت جنسی مهم است که در اثر افزایش سن آن را به تدریج از دست می‌دهید. علاوه بر این اگر نگران بارداری نباشید، مایع منی خود اثر ضدپیری دارد. این به دلیل هورمون‌ها، اسیدهای چرب و ترکیبات ضد التهابی است.

✨ورزش کنید

برای تمرین بیشتر ماهیچه‌های واژن، بهتر است ۱۵ دقیقه در روز روی توپ‌های سوئیسی ( gymball) بنشینید. این کار بدون انجام فشار، تنها نیروهای‌ ماهیچه‌های کف لگن را منقبض می‌کند. و یک راه بسیار کارآمد برای حفظ کف لگن است.

عزیزم اول از همه اینکه نترس بلاخره بچه باید دنیا بیاد.دوما نه از سز بترس نه از طبیعی.به این فکر کن اینهمه مادر بلاخره یجوری بچشون متولد شده.من خودم طبیعی بودم خیلی هم راضیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

این برش و بخیه که میگن تو طبیعی انجام میشه راسته؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2706