1147
1226
عنوان

تو رو خدا کمکم کنین دلم داره میترکه

326 بازدید | 40 پست

دیگه از همه جا امانم بریده پناه اوردم به شماها تو رو خدا یه راهی جلو پام بزارین من یه اضافه وزن شدید دارم ۵۰ کیلو باید کم کنم دیگه خودتون بفهمین الان در چه حالم هر روز صبح میرم باشگاه قرص لاغری گرفتم هیچ جوره نمیتونم جلوی خوردنمو بگیرم گشنه که میشم روانی میشم ذهنم همیشه پیش خوردنه اصلا انقدر میخورم که گشنه نمیمونم اگه کسی تجربه ای داره شما رو به جون عزیزترین کستون کمکم کنید خودم فکر میکنم پرخوری عصبی دارم درسته؟

چه قدر خوبه یکی واقعا عاشقت باشه😢😔فکر نکنم تجربش کنم فقط باید خیال پردازیش رو بکنم😔😭

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

نمیدونم والا .

برو دکتر کرمانی 

منم نمیتونم کم بخورم زود معده درد میگیرم

بخور بره بابا 

والا

زیر عبا اشرف مخلوقات حضرت محمد هست امام حسین و امام حسن هستند امام علی هستن ولی وقتی جبرییل از خداوند میپرسد چه کسی زیر عباس خداوند میفرمایند فااااااااطمه و ابوها  ...😍😍

زیر نظر دکتر تغذیه   شروع کنید ب رژیم گرفتن  درست و اصولی

قرص و اینا فایده نداره

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

خب عزیزم اول از همه هیییچ کس جز خودت نمیتونه کمکت کنه 

۱. فکرتو عوض کن با قرص با غذا نخوردن با زجر دادنه به خودت هیییچ اتفاقی نمی افته جز عصبی تر شدن خودت 

۲. نفس عمیق بکش همیییین الآن تا راه کارای بعدی رو بگم 

اینارو کسی داره بهت میگه که قبل باردار شدن ۱۲ کیلو کم کرده 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1213

مشکل شما اینه که نمیتونی جلوی شکمت رو بگیری و قاعدتن چاق میمونی...معجزه رخ نمیده با قرص و ورزش...جلوی خوردنت رو بکیر شک نکن کم میکنی در کنارش هم ورزش کن تا پوستت شل نشه.

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
1167
ببین موقع غذا خوردن چیزای چندش اور رو تصور کن  ببخشید دیگه اینطوری گفتم

هیچی نمیتونه جلوی خوردنمو بگیره دارم تبدیل میشم به غول

چه قدر خوبه یکی واقعا عاشقت باشه😢😔فکر نکنم تجربش کنم فقط باید خیال پردازیش رو بکنم😔😭
نمیدونم والا . برو دکتر کرمانی  منم نمیتونم کم بخورم زود معده درد میگیرم بخور بره بابا  ...

نمیشه که میدونی۱۳۰ کیلو وزن یعنی چی؟

زیر نظر دکتر تغذیه   شروع کنید ب رژیم گرفتن  درست و اصولی قرص و اینا فایده نداره

قبلا دو بار رفتم و یه مدت گرفتم ۳ یا ۴ کیلو کم کردم بعدش ول کردم خاک تو سرم

1241