2726
عنوان

خییییلی دلم واسه کاربری که بچش اوتیسم داره میسوزه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 32 پست

اون تاپیک قفل شد نتونستم ج بدم بهت ببخشید اومدم اینجا

من قضاوتت نکردم حتما دختر مهربونی هستی من گفتم مدل حرف زدنت و خودت هم گفتی که فکر میکنن کوچیکتر هستی از حرف زدنت معلومه صبر نداری و عجولی اینا همه دلیل این هست که فکر میکنن سنت واسه ازدواج مناسب نیست

اتفاقا الان بیشتر پسرا همسر چادری دوست ندارن حالا اگه شما شهرتون کوچیکه و شرایط متفاوت بهت پیشنهاد میکنمکه درس بخونی و دانشگاه بیای یع شهر بزرگ اینجوری هم تحصیلات داری هم با آدمای متفاوت آشنا میشی هم بیشتر تو اجتماع هستی

بعدم خواستگار داشتن که تنها ملاک نیست یکی یه عالمه خواستگار متوسط داره اما یکی فقط یه خواستگار داره اما اون خیلی عالیه

پس خیلی به این چیزا فکر نکن هر چیزی به وقتش

و اینکه خودت رو بخاطر هیچ کس و هیچ چیز تغییر نده بعدها پشبمون میشی خودت باش خودتو دوست داشته باش تا دیگران هم دوست داشته باشن این شرط به دست آوردن پسراست نه حجاب و اینجور چیزااا😜😜😜

یه بار ترکیده شدم، فکر کنم در آینده هم ترکیده شم بازم چون بلد نیستم جلو زبونم رو بگیرم همش حرف سیاسی میزنم😐 درسته پسرعمه زام اما دخترم👩🏻👩🏻👩🏻با کاربری که ترکیده شد تو تاپیک اولم کلی خانوم مهربون اومدن راهنماییم کردن دستشون دردنکنه، تو اولین تاپیک این کاربری چندنفر فکر کردن کارآگاه هستن نذاشتن کمکم کنن اما مشکلم حل ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم

من تعریف خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو در این ضمینه خیلی شنیدم , ایشون استاد دانشگاه و مدرس گارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هم هستند.

یه ویدویی هم در ضمینه علایم تشخیص  و سن طلایی درمان اوتیسم دارند که لینکشو براتون میزارم

دو تا کلینیک هم هستند یکی تو گیشا و بعدی هم سعادت آباد

شماره منشی ایشون جهت رزرو وقت 09128398588

اینهم لینک ویدیو خانم دکتر انشالله که مشکل همه حل بشه

https://tamasha.com/v/4kXgD