2726
عنوان

خییییلی دلم واسه کاربری که بچش اوتیسم داره میسوزه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 32 پست
بچه ها و خانواده های اوتیسم نیاز به دلسوزی ندارند عزیزم.نیاز به درک و پذیرفته شدن دارن فقط

اره درسته امادرکل خیلی سخته .خداکمکشون کنه

منم حرف بدی نزدم فقط گفتم واسش ناراحتم

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مشکل ژنتیکیه بهشون دراصل میگن سندروم داون یا تری زومی21 (کروموزوم شماره 21یه دونه ایکس بیشترداره )

نه عزيزم اوتيسم فرق داره با سندرم داون. سندرم داون توي غربالگري معلوم ميشه ولي اتيسم فعلا توي ايران غربالگري نداره. 

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
دوران جنینیش میشه تشخیص داد؟؟

نه.فکرنکنم. میگن تازه توی آلمان تو دوران نوزادی دارن تشخیص میدن تو دوران جنینی نمیشه هنوز.

کاش اینم مثل فنیل کتونوریا زودترتشخیص بدن وداروی قطعی بدن

اره درسته امادرکل خیلی سخته .خداکمکشون کنه منم حرف بدی نزدم فقط گفتم واسش ناراحتم

من مادر یک فرزند اوتیسم هستم عزیزم.چیزی که خیلی وقتها باعث ناراحتی و منزوی شدن خانواده اوتیسم میشه نگاه های ترحم انگیز اطرافیان هست!چون وقتی خودمون میپذیریم و میخوایم از کودکمون لذت ببریم دیگران با حرفها و نگاه هاشون دوباره بهمون یاد اوری میکنن یکسری مسائل رو.اینا رو  گفتم برای اطلاع همه طرف صحبتم فقط شما نبودی عزیزم. .باید یه سری چیزها تو جامعه أموزش داده بشه تا همه کنار هم زندگی بهتری داشته باشند.🌸🌸🌸

نه عزيزم اوتيسم فرق داره با سندرم داون. سندرم داون توي غربالگري معلوم ميشه ولي اتيسم فعلا توي ايران ...

عه؟فکرکردم یکیه . ولی میدونم تو دوران جنینی نمیشه تشخیص داد😔

من مادر یک فرزند اوتیسم هستم عزیزم.چیزی که خیلی وقتها باعث ناراحتی و منزوی شدن خانواده اوتیسم میشه ن ...

عزیزم معذرت میخوام اگرناراحتت کردم😘🌹

مشکل ژنتیکیه بهشون دراصل میگن سندروم داون یا تری زومی21 (کروموزوم شماره 21یه دونه ایکس بیشترداره )

عزیزم سندروم دان یه چیز دیگه ست!اطلاعات غلط نده!اوتیسم یک اختلال عصب حسی هست.بچه های اوتیسم تو ارتباط گیری مشکل دارن!!

عزیزم سندروم دان یه چیز دیگه ست!اطلاعات غلط نده!اوتیسم یک اختلال عصب حسی هست.بچه های اوتیسم تو ارتبا ...

باشه نفرقبل ازشماگفت و منم پذیرفتم 

2706