1147
1226

الان رفتم تو کمد کیفمو بردارم چشمم خورد به جیب کت شوهرم که توش ی بسته سیگار بود 

غروب بوی سیگار میداد بهش گفتم گفت نکشیده هروفت بخواد بکشه بهم میگه بارها سر این مسئله مشکل داشتیم چندبارم جلوم کشیده 

الان بهش گفتم این سیگار چی میگه چرا دروغ میگی طلبکارانه میگه چرا رفتی کت منو گشتی 

منم گفتم من باید عصبی بشم نه تو 

منم نرفتم سر کیفت چشمم خورد 

باور نکرد اخم کرد 

منم اومدم اتاق درو بستم اومده با داد میگه چرا جیب منو میگردی منم میگم نگشتم بگو این سیگاره چیه بهش برمیخوره میگه اره توراس میگی منم سرمو از دستش کوبیدم تو دیوار اونم بی تفاوت رفت از اتاق بیرون. بچه ها ازش تریاکم دیدم قبلا میگه مال دوستش بوده دارم گریه میکنم ای خداااااااا 

مثلا آماده شده بودیم بریم بیرون 

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

عزیزم با جنگ و دعوا و بازخواست اوضاعدبدتر میشه شایدم لج کنه بیشتر بره سمتش الان باید خیلی خیلی سیاست داشته باشی از نظر من یا یا مشاور مشورت کن که بدونی چه رفتاری داشته باشی اصلا باهاش بحث نکن که درست نیست اوضاعم بدتر میکنه

میشه لطف کنید برا روح برادرام صلوات بفرستید😢😙

عزیزم من تو دفتر مهندسی  کار میکردم متوجه شدم ۹۰ درصد مردا سیگار میکشن فقط خانومشون خبر نداره تک و توک رو اکثرا میکشن مخصوصا اگه با دوستشون باشن... فقط نزار قبحش بریزه که بیشتر بکشه... منم همسرم سیگار میکشه

1213
عزیزم من تو دفتر مهندسی  کار میکردم متوجه شدم ۹۰ درصد مردا سیگار میکشن فقط خانومشون خبر نداره ت ...

آره بابا. بابای منم میکشه ولی مامانم نمی دونه فقط من می دونم اما چون محرم اسرار بابام هستم به هیشکی نمیگم. منو بابام طی توافقی دوستانه تصمیم گرفتیم رازامونو بهم بگیم ولی قول دادیم بقیه چیزی ندونن

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
آره بابا. بابای منم میکشه ولی مامانم نمی دونه فقط من می دونم اما چون محرم اسرار بابام هستم به هیشکی ...

😁😁😁باورت میشه هر کی میاد میگه یه وقت به خانومم نگی میگم من کجا خانوم شمارو میبینم میگن یه وقت دیدی  نگو.... بعضی ها سیگاری نیستن فقط با دوستها باشن یه نخ میکشن...