2726
عنوان

وا این چه وضعشه نمیشه از خونه بریم بیرون دوروزه🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 33 پست

بیا برو زیر بارون قدم بزن

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی 🙁🙁 چقدر امیدوار بودم واست ایشالا سری بعد ناامید نشیا ب همین زودی ی نی نی خوشگل و ناز و تپلی ...

مرررسي عزيزممم از دعاي قشنگت❤️❤️❤️

ولي نااميدم خوودم ديگه بهش فكرم نميكنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مرررسي عزيزممم از دعاي قشنگت❤️❤️❤️ ولي نااميدم خوودم ديگه بهش فكرم نميكنم

چرا اینجوری میگی تو؟؟

تو ک سنی نداری هنوز

میدونی خیلیا بعد 10 -12 سال انتظار نی نی دار شدن ک حتی فکرشم نمیکردن؟

چرا اینجوری میگی تو؟؟ تو ک سنی نداری هنوز میدونی خیلیا بعد 10 -12 سال انتظار نی نی دار شدن ک حتی ف ...

خب من از اولشم پريودم درست درمون نبود الانم نيست 

از طرفي هم هر روز اداره ام وقت دكتر رفتن ندارم 

😢

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
پريود شدم ١ساعت پيش😕 گفتم كه من شانس ندارم 

چ تفاهمی🤣 منم همون موقع 🤪 فقط من اقدامی نیستم😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
مرخصی نمیشه بگیری؟

چرا تا الان ٣٠.٤٠بار رفتم كلا ازمايش و سونو و تست و..... تهش ٤تا ال دي و دوفاستون ميدن

باز روز از نو روزي از نو 

الان دكترا هم ديگه هيچچي بارشون نيست

چ تفاهمی🤣 منم همون موقع 🤪 فقط من اقدامی نیستم😂😂😂

خخخخخ پريودامو باهات سِت كردم

خخخخخ پريودامو باهات سِت كردم

😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا تا الان ٣٠.٤٠بار رفتم كلا ازمايش و سونو و تست و..... تهش ٤تا ال دي و دوفاستون ميدن باز روز از ن ...

ببین اینطوری فایده نداره

رو تحقیق کن و ی دکتر عالی پیدا کن

شمام ک الحمدلله مشکل مالی ندارین

بهترین دکترو پیدا کن برو پیشش

ایشالا نتیجه میده گلم ❤

ببین اینطوری فایده نداره رو تحقیق کن و ی دکتر عالی پیدا کن شمام ک الحمدلله مشکل مالی ندارین بهتری ...

كلي پرس جو كردم بهترين دكترارو پيدا كردم 

كليييي هزينه كردم هي رفتم ازمايش و سونو انجام دادم بعد ١ماه ميگه برو دوباره همه رو انجام بده بعد بااز همون آش همون كاسه براي همين الان از خودمم بيزار شدم😢

2706