1147
1247

بارون

والا دوروزه بارون میزنه 

منم بچه کوچیک دارم کار دارم بیرون از خونه همینجوری موندم بخدا

دلمونم برای افتاب تنگ شده

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
خووبه كه  من دوس داارم😍

نازی چی شد بالاخره؟

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                    ❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا                                    ❣❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)        زندگی مجموعه ی منظمی از بی نظمیهاست   (مثبت نگر باشیم   )

بارون دوست دارم  خیلی 😃

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
8
1167
پريود شدم ١ساعت پيش😕 گفتم كه من شانس ندارم 

اخی 🙁🙁

چقدر امیدوار بودم واست

ایشالا سری بعد

ناامید نشیا ب همین زودی ی نی نی خوشگل و ناز و تپلی با شکم گنده ی قلقلی میاد بغلت 😍🤗

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                    ❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا                                    ❣❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)        زندگی مجموعه ی منظمی از بی نظمیهاست   (مثبت نگر باشیم   )
اخی 🙁🙁 چقدر امیدوار بودم واست ایشالا سری بعد ناامید نشیا ب همین زودی ی نی نی خوشگل و ناز و تپلی ...

مرررسي عزيزممم از دعاي قشنگت❤️❤️❤️

ولي نااميدم خوودم ديگه بهش فكرم نميكنم

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
1220