1232
1226

سلام خانما من تو ختم قرآن شرکت کردم و امروز به دلایلی نمیتونم دوتا حزب رو بخونم ،کسی هست کمک کنه و قبول کنه این دو حزب رو بخونه؟از آیه هشتاد و سه طه تا 51 انبیا،،واقعا ممنوو میشم خدا اجرتون بده

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ انتَ خَيرُ الْواٰرِثين ،پیش به سوی بی بی چک مثبت 😍باکلی انرژی خوب و لطف خدا،برا حاجتم یه صلوات میفرستین؟الهی به امید تو.... 

سلام عزیزم اگر سجده واجب نداره میتونم بخونم

💛أَلا بِذِكرِ اللهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ🌸مگر از زندگی چه میخواهید که در خدایی خدا یافت نمیکنید که به شیطان پناه میبرید؟پس هرگز ناامید نباش🌸
اره من ميخونم عزيزم

التماس دعا چقدر خوبی یه دعای خاص منو بکن اسمم شهلاست برا آدی قرضامون و فرجی توو شغل همسرم حامله شدنم آگه صلاحه

به اندازه دل مهربونتون برا کار شوهرم که گشایشی بشه صلوات از ته دل مهمونم کنید ...خدا ب بزرگی خودش اجرتونو بده.

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

اره من ميخونم عزيزم

مرسی عزیزم خدا خیرت بده 

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ انتَ خَيرُ الْواٰرِثين ،پیش به سوی بی بی چک مثبت 😍باکلی انرژی خوب و لطف خدا،برا حاجتم یه صلوات میفرستین؟الهی به امید تو.... 
1156
سلام عزیزم اگر سجده واجب نداره میتونم بخونم

قربونت عزیزم یه نفر قبول کرد

اره من ميخونم عزيزم

غقط امروز باید خونده بشه ها دستت درد نکنه خدا خیرت بده

قربونت عزیزم یه نفر قبول کرد

منم امشب به نیت مثبت شدن بی بی چکتون و اینکه حاجت روا شین حدیث کسا میخونم🌹

💛أَلا بِذِكرِ اللهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ🌸مگر از زندگی چه میخواهید که در خدایی خدا یافت نمیکنید که به شیطان پناه میبرید؟پس هرگز ناامید نباش🌸
التماس دعا چقدر خوبی یه دعای خاص منو بکن اسمم شهلاست برا آدی قرضامون و فرجی توو شغل همسرم حامله شدنم ...

عزيزم ان شاا...هر چي تو دلت هست خدا بهترينش رو بهت بده.هميشه شاد باشي.واسه منم دعا كن ممنونم

فقط يه نشونه .....يه معجزه......💔
1221
منم امشب به نیت مثبت شدن بی بی چکتون و اینکه حاجت روا شین حدیث کسا میخونم🌹

وااااااااای خدا خیرتون بده نمیدونم چی بگم اشک تو چشام جمع شد،انشاءالله  هرچی بخای خدا بهت ببخشه خداخیرت بده

خيالت راحت .الان ميخونم

دستت درد نکنه عزیزم انشاءالله خدا حاجت هاتو بده

وااااااااای خدا خیرتون بده نمیدونم چی بگم اشک تو چشام جمع شد،انشاءالله  هرچی بخای خدا بهت ببخشه ...

خواهش میکنم گلم ان شاالله به زودی خبر حاجت رواییتونو بدین