2733
2734
من فک کردم اونایی که دارن مادر میشن و نا امیدن و میگن بچم دیگه داره بدنیا میاد همش  فک میکنم ا ...

فکر و خیال آینده واقعا این روزها برای همه هست ولی فقط شادی امروز رو میگیره از آدم. افسردگی رو بزار کنار و به لطف خدا امید داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همانقدر که خودتون میخایید باید شوشو هم بخواد دوم پیدا کردن مشکلتون و پی گیری درمان سوم نوشتن اینکه میخایید تا چه تایمی باردارشید چهارم جمع کردن عکس نی نی هایی که دوس دارید تجسم خودتون تو حال بارداری استفاده از جملات تاکیدی بهتره بنویسید چهارم ناامید نشدن و پس از هر بار شکست دوباره امتحان کردن 

2731
کاش اون خانمهایی که میخوان بگن خدا رو شکر که مادرم و فاصله سنیم با بچم کمه اصلا از پنج کیلومتری این ...

مردمو ول کنید ببینید خود واقعیتون چی میخایید ثانیا تاخیر در بارداری مطمئنا حکمتهایی داره که بعد مادر شدن بهش پی میبرید مقایسه ممنوع

من فک کردم اونایی که دارن مادر میشن و نا امیدن و میگن بچم دیگه داره بدنیا میاد همش  فک میکنم ا ...

حق داری بخاطر شرایط جامعه س  خدایی که آفریده به فکرش هس اینو باور داشته باش 

2738
مردمو ول کنید ببینید خود واقعیتون چی میخایید ثانیا تاخیر در بارداری مطمئنا حکمتهایی داره که بعد مادر ...

اون چیزی که میخواستیم رو اگه خدا خواسته بود الان تو این تاپیک نبودیم 😔

ما بعد سه سال خدا برامون معجزه کرد و من امید داشتم که میشه درسته بعصی اوقات فشار روحی ناامیدم میکرد اما میگفتم میشه و شد خیلی تلاش کردم و خیلی زحمت کشیدم شوهرم مشکل داشت و تازه باید اونم دلداری بدم چون مدام میگفت نمیشهها دلت تدشه باید بریم دنباله بچه پرورشگاهی اما من گفتم خدا بزرگه و کمکمون میکنه و شد

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
2706