2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ایشالا بشیم و بشن

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بگو عزیزم من بیست و یکسالمه

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2714
کاش اون خانمهایی که میخوان بگن خدا رو شکر که مادرم و فاصله سنیم با بچم کمه اصلا از پنج کیلومتری این ...

من فک کردم اونایی که دارن مادر میشن و نا امیدن و میگن بچم دیگه داره بدنیا میاد همش

فک میکنم ایندش چطور میشه احساس میکنم ظلم کردم بهش دارم بدنیاش میارم افسردگی گرفتم

کاش اون خانمهایی که میخوان بگن خدا رو شکر که مادرم و فاصله سنیم با بچم کمه اصلا از پنج کیلومتری این ...

عزیزم من ۱۸ سالگی باردار شدم الان ۱۶ ساله بچه دوم میخام نمیشه خیلی ناراحتم چون شوهرم بچه دوست داره خیلی

خلاصه که منم الان نازا حساب میشم اونم ۱۶ سال

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
من فک کردم اونایی که دارن مادر میشن و نا امیدن و میگن بچم دیگه داره بدنیا میاد همش  فک میکنم ا ...

چرا افسردگی عزیزم

سعی کن کمکش کنی تا اینده خوبی داشته باشه

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2706