1147
1226

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
1213
کاش اون خانمهایی که میخوان بگن خدا رو شکر که مادرم و فاصله سنیم با بچم کمه اصلا از پنج کیلومتری این ...

من فک کردم اونایی که دارن مادر میشن و نا امیدن و میگن بچم دیگه داره بدنیا میاد همش

فک میکنم ایندش چطور میشه احساس میکنم ظلم کردم بهش دارم بدنیاش میارم افسردگی گرفتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اون خانمهایی که میخوان بگن خدا رو شکر که مادرم و فاصله سنیم با بچم کمه اصلا از پنج کیلومتری این ...

عزیزم من ۱۸ سالگی باردار شدم الان ۱۶ ساله بچه دوم میخام نمیشه خیلی ناراحتم چون شوهرم بچه دوست داره خیلی

خلاصه که منم الان نازا حساب میشم اونم ۱۶ سال

خدا جونم میشه به دخترم یه خواهر یا برادر بدی خواهش میکنم😍دوستان میشه برا حاجت دلم صلوات بفرستید ممنون میشم🤗🤗
من فک کردم اونایی که دارن مادر میشن و نا امیدن و میگن بچم دیگه داره بدنیا میاد همش  فک میکنم ا ...

چرا افسردگی عزیزم

سعی کن کمکش کنی تا اینده خوبی داشته باشه

خدا جونم میشه به دخترم یه خواهر یا برادر بدی خواهش میکنم😍دوستان میشه برا حاجت دلم صلوات بفرستید ممنون میشم🤗🤗
1167
من فک کردم اونایی که دارن مادر میشن و نا امیدن و میگن بچم دیگه داره بدنیا میاد همش  فک میکنم ا ...

فکر و خیال آینده واقعا این روزها برای همه هست ولی فقط شادی امروز رو میگیره از آدم. افسردگی رو بزار کنار و به لطف خدا امید داشته باش

همانقدر که خودتون میخایید باید شوشو هم بخواد دوم پیدا کردن مشکلتون و پی گیری درمان سوم نوشتن اینکه میخایید تا چه تایمی باردارشید چهارم جمع کردن عکس نی نی هایی که دوس دارید تجسم خودتون تو حال بارداری استفاده از جملات تاکیدی بهتره بنویسید چهارم ناامید نشدن و پس از هر بار شکست دوباره امتحان کردن 

مردمو ول کنید ببینید خود واقعیتون چی میخایید ثانیا تاخیر در بارداری مطمئنا حکمتهایی داره که بعد مادر شدن بهش پی میبرید مقایسه ممنوع

1220