1147
1247
عنوان

عمل بینی گوشتی در مشهد

97 بازدید | 23 پست

کسی بوده عمل کنه راضی باشه؟کدوم دکتر رفتین؟؟

هزینه اش چقدر بود؟

میگن هر وقت دیدی از هر طرف مشکل میباره تو زندگیت خدا رو خیلی شکر کن...پس خدایا شکر شکر شکر شکر شکر....🤗

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

منم دنبال جراح خوبم تو مشهد  البته بینیم گوشتی نیست

مال منم فقط نوکش یکم گوشتیه

میگن هر وقت دیدی از هر طرف مشکل میباره تو زندگیت خدا رو خیلی شکر کن...پس خدایا شکر شکر شکر شکر شکر....🤗
1156
میدون بیمارستان امام رضا ساختمان آفتاب .منو همسرم باهم رفتیم ۱۱تومن شد 

یعنی دو تاتون عمل کردین شد ۱۱ تومن؟🤔

یعنی دو تاتون عمل کردین شد ۱۱ تومن؟🤔

آره نفری ۵۵۰۰گرفت .هرچند که برا من گفت ۷تومن اما چون با شوهرم هر دو عمل کردیم بزور ازش تخفیف گرفتیم .تو کلینیک وکیل آباد هم جراحی کرد که دیگه عالی بود همه چی

میدون بیمارستان امام رضا ساختمان آفتاب .منو همسرم باهم رفتیم ۱۱تومن شد 

جدی چه قیمت خوبی

بیمــــــــــار خنـــــــــــده های تو ام بیشـــــــــــــــــــــتر بخـــــــــــــند

آره نفری ۵۵۰۰گرفت .هرچند که برا من گفت ۷تومن اما چون با شوهرم هر دو عمل کردیم بزور ازش تخفیف گرفتیم ...

عزیزم عکس بینی تو میتونی بذاری؟؟

بیمــــــــــار خنـــــــــــده های تو ام بیشـــــــــــــــــــــتر بخـــــــــــــند

1233
آره نفری ۵۵۰۰گرفت .هرچند که برا من گفت ۷تومن اما چون با شوهرم هر دو عمل کردیم بزور ازش تخفیف گرفتیم ...

بینیت گوشتی بود؟؟

درد هم داشت؟؟

1167
1241