1147
1226

نه. نماز قضا نداره ولی روزه داره

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

نه

فقط روزه ست ک قضا داره

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1156
وقتی غسل میکنین بعد میاییین بیرون مثلا میبینیم ریملمون خوب پاک نشده یا همچینین اتفاقایی دوباره غسل م ...

اگ امکانش هست باید دوباره بگیرید ولی چون بعد غسل یادتون وچمده عیبی نداره البته میگم اگ شرایط هست باید دوباره بگیری

وقتی غسل میکنین بعد میاییین بیرون مثلا میبینیم ریملمون خوب پاک نشده یا همچینین اتفاقایی دوباره غسل م ...

نه عزیزم وقتی غسل کردی و بیرون فهمیدی لازم نیس ولی وقتی موقع غسل یا وقتی که بیرون نیومدی فهمیدی باید دوباره غسل کنی

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
1213

حتما باید غسلتون رو دوباره انجام بدین اگه سمت چپه بدنه فقط همون قسمت رو دوباره بشور اگه سمت راسته اون قسمت و سمت چپ رو دوباره غسل بده

اتفاقای خوب زودمیرسن من به خداایمان دارم😍
1167

ریملت رو پاک میکنی به نیت غسل فقط چشمتو میشوری و طرف راست وچپ رو به ترتیب چون فقط تو صورتت مانع بوده .مثلا اگه طرف چپت مانع داشته فقط همون قسمتو میشوری به نیت غسل لازم نیس سرت و طرف راستو بشوری

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
حتما باید غسلتون رو دوباره انجام بدین اگه سمت چپه بدنه فقط همون قسمت رو دوباره بشور اگه سمت راسته او ...

اگه چشم باشه صورتو بشور و سمت راست وچپ

اتفاقای خوب زودمیرسن من به خداایمان دارم😍
1241