2726
عنوان

موضوع جاری ای، بدویین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 34 پست
من تا حالا از پلو پزم استفاده نکردم چطور برنج مهمدن توش جا میشه اصلا ؟ 

اره تا ۸ تا. بقیه رو ابکش میکنه. مثلا ۲۰ تا پیمونه سرجمع میشع. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی خوهرشوهرت اومد ببره...بگو قشنگتر بود خودش به من میگفت 

میگه درگیر مهمونیه.  وقت نکرده. بیجاره خواهرشوهرم. بی زبونه.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

بچه ها بدویین یه چی بگین. سریع باید عمل کنم 😂😂

من تو نامزدی داشتم جهیزیه میخریدم خیلی راحت جلو همه گفتم من وسایلم رو به کسی نمیدم از کسی ام وسیله نمیخوام، الان راحتم هیچکس ازم چیزی نمیخواد، بارها پیششون گفتم من هیچ کدوم از وسایلمو به کسی نمیدم از کسی ام نمیخوام، شمام یه بار بگو خودتو خلاص کن

اره تا ۸ تا. بقیه رو ابکش میکنه. مثلا ۲۰ تا پیمونه سرجمع میشع. 

🤔 خوب چه کاریه همشو یه بارکی تو قابلمه بپزه دیگه 

میدونی حرف من اینه یه برنج پختن کاری نداره که دستگاه بخواد  منم مامانم به زور برا جهیزیم خرید گفت نگن نداری وگرنه کلا تو کتم نمیره بحث پلو پز 

حالا دادى رفت. ؟؟ حتما موقع گرفتنش به خواهر شوهرت بگو بهت بدش نه به جارى 

نه هنوز

من مادرشوهرم دو سه بار اتومو قرض گرف جونم داشت در ميومد اينقد رو وسايلام حساسم ب خودمم نميگف ب شوهرم ...

منم رو وسایلم خیلی حساسم از بس گرونم شده ادم جرات نمیکنه ی لیوان ب کسی قرض بده من بدون رودرباسی میگم ن اوایل ازدواج چند بار شنیدم ک ب شوهرم میگه میوه خشک کن بده منم بدون رودرباسی گفتم جهازمه ماله خودمه نمیدم دیگه چیزی نمیخان.خاهرم سر همین خجالت کشیدن برادرشوهرش حارو برقیشو قرض کرد سوزوند ی معذزت خاهی کرد پولش ک هیچی خاهرم دو خورده ای داد جارو برقی خرید

من ك تازه ازدواج كرده بودم مادرشوهرم اومد زودپزمو برد بيست ديقه بعد اومد گف گوشتا هنوز نپختن😳 انتظار داشت بيست ديقه ايي بپزن الانم تو زود پزم رنگي شده دستشم سوزونده عوض تشكر كلي ام ايراد ميگيرن

خدايا به اميد خودت نه بنده هاي بيخودت

من خواهرشوهرم مادرشوهرش خونشون مهمون بود

زنگ زده بودخونمون دیده بود نیستم زنگیده بود گوشیه شوهرم شوهرم بهش گفته بود از😄بپرسم بگم من خونه مامانم بودم شوشو زنگ زد بهم گفتم دست نزن خودم میام میدم خودم رفتم دادم دست شوشو موقع دادن خواهرشوهرم مجبورشده بود مارم دعوت کنه مام رفتیم 😀

2706