2726
عنوان

موضوع جاری ای، بدویین بیاین

523 بازدید | 34 پست

بچه ها من کلا رابطه ام با جاریم بد نیست ولی اون انگار همش در حال سرویس گرفتنه. امروز خواهر شوهرم زنگ زده که فلانی مهمون داره پلوپزش سوخته،  شب میام مال تو رو میگیرم براش!!! شوهر منم گفته اوکی. حالا چیکار کنم؟ از یه طرف میکم دیگه یه پلوپز این حرفا رو نداره، از طرفی میگم خودش لال بود؟؟؟!!! یه اس میداد. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قابلمه خار داره!؟😐

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
لابد روش نشده حالا تو قابلمه ميپخت چي ميشد🙄

رو چیه؟ نه بابا روش میشه. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
من بودم به خواهرشوهرم میگفتم دفعه بعد لطفا هر کی هر چی خواست خودش بگه. 

والا! دلم نمخواد بدم. نه برا اینکه خرابش میکنه. برا اینگه کارش درست نبوده

2706