1147
1226

یا اینکه مثلا ی سوره ای بود  میخوندی شورت حر ف کوش کن خودت بشه نه مادرش

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین.خدایا منم مث همه ی خانوما دلم میخاد مامان بشم.خدایا التماست میکنم بچمو بهم برگردون

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
من دعا کردم خیلی زیاد و خداروشکر خلاص شدم

عزیزم چی خوندی شوهرت پایت بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین.خدایا منم مث همه ی خانوما دلم میخاد مامان بشم.خدایا التماست میکنم بچمو بهم برگردون
منم میخوام بررم دلم میخواد خونه بخریم بریم

تو اگ شوهرت پشتت باشه خوبه اگ مث من نباشه ک هیهات

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعد هر نماز واجب تا جایی که بتونم اینو میخونم؛رَبِّ اَنزَلنی مُنزِلاً مُبارکاً....پروردگارا به زودی منزلی مبارک نصیبم کن ...

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           خدایاتو را شکر که امروز را به من فرصت زندگی دادی تا شکرگزار نعمت‌هایت باشم و از زندگی‌ام لذت ببرم.تو را شکر که هر روز نعمت‌های بیکرانت را وارد زندگی‌ام می‌کنی.تو را شکر که هر لحظه مرا به مسیر درست هدایت می‌کنی.تو را شکر که ایمان و باورم را روز به روز قوی‌تر می‌کنی.تو را شکر که هر روز از بی‌نهایت راه و از جایی که فکرش را هم نمی‌کنم به من رزق و روزی می‌دهی.تو را شکر که هر روز بهترین‌ها را وارد زندگی‌ام می‌کنی.
1213