2737
2734
عنوان

یه سوال دارم به خودتون برسید خانومها یعنی چجوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1544 بازدید | 68 پست
بعضی وقتا براش لباس خوابایی گوگولی بپوش و آرایش کن

لباس خواب گوگلی ندارم ☺

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ساله .

خوبه منم اوایل ازدواجم مثل شما بودم اما وقتی حامله شدم بعدش دخترم ب دنیا اومد خیلی داغون شدم نه ب کار خونه میتونم برسم مثل قبل نه ب شوهرم

شما مث من نباش

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

خوب گشتن . خوب خوردن. خوب پوشیدن .خوب خوابیدن 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2728
من در کل آرایش نمیکنم بارهاد شده شوهرم التماس کرده آرایش کن اما من اصلا حوصله آرایش ندارم

پس حتما دو سه روز در هفته آرایش داشته باش منم تو خونه آرایش نمیکنم بیرون هم همینطور ولی اگه شوهرت دوست داره حتما آرایش کن

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
ینی از درون و بیرون به خودت برسی. سلامت جسمی و پوست ودندون. چکابای لازم و...مکمل ها.

چکاب مکملهارو توضیح میدی گلم

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
2738

روزی یه بار موهامو شونه میکنم🙄🙄😐😐😐😐

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
ی رژ لبم بزن دیگ تکمیل شی😁😁

رژ لب بیرون رفتنی میزنم خونه ارایش انگار خفه میشم

بنظرم يعني به پوستت برسي و هيكلت

بوتاكس كني اگه چروك داري

خال و كك مك برداري 

باشگاه بري 

از نظر روحي به خودت برسي و كاري ك دوس داري انجام بدي

نظافت ك ديگه جزو بديهياته

2706