1232
1226

حموم که یه روز در میون میرم مسواک هرروز میزنم ناخن کوتاه چون از بلند متنفرم تا جایی ام که داشته باشم لباس بخرم .لباس کهنه نمیپوشم .بعدش عطر زن طلا میزنم موهام شونه میکنم ابرو هامو درست میکنم .خونه اصلا آرایش ندارم چون شوهرم میگه من بوس میکنم لازم نیست کرم بزنی .شما چی میکنید 

همسرم تو قشنگ ترین هدیه خدایی عاشقانه میپرسمت.خدایا آرزوی دلمون رو برآورده کن دلمون یه دلخوشی میخواد.معجزه کن خدا‌جونم‌.

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
آفرین عالیه چند وقته ازدواج کردی

سه ساله .

همسرم تو قشنگ ترین هدیه خدایی عاشقانه میپرسمت.خدایا آرزوی دلمون رو برآورده کن دلمون یه دلخوشی میخواد.معجزه کن خدا‌جونم‌.
1221
یکیم نداریم بگه نمیخواد کرم بزنی بوست میکنم :||

😅😅😅

1167
بعضی وقتا براش لباس خوابایی گوگولی بپوش و آرایش کن

لباس خواب گوگلی ندارم ☺

سه ساله .

خوبه منم اوایل ازدواجم مثل شما بودم اما وقتی حامله شدم بعدش دخترم ب دنیا اومد خیلی داغون شدم نه ب کار خونه میتونم برسم مثل قبل نه ب شوهرم

شما مث من نباش

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین
من در کل آرایش نمیکنم بارهاد شده شوهرم التماس کرده آرایش کن اما من اصلا حوصله آرایش ندارم

پس حتما دو سه روز در هفته آرایش داشته باش منم تو خونه آرایش نمیکنم بیرون هم همینطور ولی اگه شوهرت دوست داره حتما آرایش کن

خدا همیشه با ماست... برا خوشبختی ام یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
1241