2726
عنوان

اون پسرى كه ميگفتم ازش خوشم مياد بالاخره درخواستمو قبول كرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1727 بازدید | 169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست پسر من خودش اول فالوم کرد تو اینستا

اکثر استوریامو ریپلای میکرد مگه اینکه خیلی بی ربط بودن و هیچ ریپلای ای نمیشد کرد😂

پسرا اگه خوششون بیاد از همون راه اینستا وارد میشن اول چون راحت تره

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
2728
عكسشو بذارم اشناهاش اينجا پيدا نشن ابروم بره😭😭😂😂

بذار بابا اشنا کجا بود

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
دوست پسر من خودش اول فالوم کرد تو اینستا اکثر استوریامو ریپلای میکرد مگه اینکه خیلی بی ربط بودن و ه ...

يعنى خوشش نمياد؟!☹️☹️☹️☹️ولى خب پرس و جو كردم كلا اهل دوس دختر نيست😂😂😂😂

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
عكسشو بذارم اشناهاش اينجا پيدا نشن ابروم بره😭😭😂😂

آشنا هم باشه اونو میشناسه نه تو رو😂 فوقش میفهمن آشناشون خاطرخواه داره

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم

اره منم میخاستم بگم خخخ

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
يعنى خوشش نمياد؟!☹️☹️☹️☹️ولى خب پرس و جو كردم كلا اهل دوس دختر نيست😂😂😂😂

اگه خوشش بیاد ریپلای میکنه استوریاتو امتحان کن

اگه بعد چندتا استوری اصن ریپلای نکرد بعیده

كسى هست بذارم؟

اره بابا

اره ولى خب بعدا اگه بهش بگم يا استورياشو ريپلاى كنم ميفهمن من بودم😂😂😭😭😭

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
لايك كنيد ببينم كيا هستن😭😭😂😂

چرا هم میخندی هم گریه میکنی😳😳

2706